шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник W&O X10 Pro 3 за ціною від 1049 грн.
Фото 30

Характеристики та опис W&O X10 Pro 3

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 240; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.95; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 049  до 1 972 грн.
W&O Смарт-годинник W&O X10 Pro 3 Gold IP67
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 Pro 3 Gold (WOX10P3GO)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 097 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 Pro 3 Gold (WOX10P3GO)
Timesport.com.ua (Львів)
1 091 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 Pro 3 46mm 240 mAh, IP67 Gold
MAUDAU (Київ)
1 496 грн.
← купити
W&O X10 Pro 3 IP67 Gold wox10p3go
Kvshop.com.ua (Київ)
1 197 грн.
← купити
Смарт-часи W&O X10 Pro 3 IP67 Gold (WOX10P3GO)
Rozetka.ua (Київ)
1 540 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 Pro 3 Gold (WOX10P3GO)
Zaua.store (Львів)
1 094 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 Pro 3, 1.95" дисплей, IP67, Bluetooth-дзвінки, пульсометр, сон, музика, золотий
Rozetka.ua (Київ)
1 972 грн.
← купити
Смартгодинник W&O X10 Pro 3 46mm Gold (р.46 mm)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Смартчас W&O X10 Pro 3 IP67 Gold
Rozetka.ua (Київ)
1 460 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати W&O X10 Pro 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник W&O X10 Pro 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник W&O X10 Pro 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія