шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-G007 за ціною від 269 грн.

Характеристики та опис WiWU Wi-G007

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 269  до 525 грн.
WIWU Wi-G007 20w GaN PD/QC3.0 USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable White
AKS.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Зарядний пристрій WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-C EU White 6977703653878
Comtrading.ua (Київ)
516 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-C EU White
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
WIWU Wi-G007 20w GaN PD/QC3.0 USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable White
AKS.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Зарядний пристрій WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-L EU White 6977703653908
Comtrading.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-L EU White
Rozetka.ua (Київ)
457 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 CL EU White (6977703653908)
Rozetka.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 CC EU White (6977703653878)
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-L EU White (6977703653908)
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Essen GaN Fast Charger+ Cable Combo Wi-G007 C-C EU White (6977703653878)
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-G007, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-G007. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-G007 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія