шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни144Опис Відгуки  Обговорення6Корисне9Аксесуари
Купити смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 за ціною від 3468 грн.
Відео 3Фото 8

Характеристики та опис Xiaomi Redmi Watch 5

Вага (г): 34; Розміри (мм): 47.5x41.1x11.3; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 135 — 205; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність акумулятора (мАгод): 550; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата відсутня
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
компас
Датчик освітлення
NFC / не для платежів /
безконтактна оплата відсутня
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
288 год / с Always-On Display /
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
47.5x41.1x11.3 мм
Вага
34 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4900 грн.

від 3 468  до 6 713 грн.
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 559 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
MTA.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Смарт-годинник XIAOMI Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) BHR9381GL
FOXTROT.UA (Київ)
3 999 грн.
← купити
Годинник Redmi Watch 5 Obsidian Black BHR9389GL Акція!
АЛЛО (Київ)
3 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) BHR9388GL
Openshop.ua (Київ)
3 969 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (Global)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (Global)
Цифра (Київ)
3 699 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Touch (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 lavender purple (M2462W1 / BHR9388GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
3 528 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Redprice.sale (Львів)
5 031 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 034 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) BHR9388GL
ifrukt.com (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 (1121743) Silver Gray 1121743
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 761 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Nkt.ua (Київ)
3 616 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) BHR9389GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Obsidian Black BHR9389GL
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 SilverGray BHR9381GL
Кібернетики (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Tehnomart.com (Київ)
3 833 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 949 грн.
← купити
Годинник Redmi Watch 5 Silver Gray BHR9381GL
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 804 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) UA BHR9389GL
Sota.store (Київ)
3 580 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
3 979 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 BHR9389GL Obsidian Black
MAUDAU (Київ)
4 699 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) bhr9381gl
Kvshop.com.ua (Київ)
3 977 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) NW65033
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 774 грн.
← купити
Смарт-годинник фітнес-браслет Xiaomi Redmi Watch 5 AMOLED (з підтримкою голосових дзвінків) Obsidian Black
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 539 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
MTA.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XIAOMI Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) BHR9389GL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Годинник Redmi Watch 5 Silver Gray BHR9381GL Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) BHR9389GL
Openshop.ua (Київ)
3 930 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) BHR9381GL
Openshop.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (Global)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (Global)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Touch (Дніпро)
3 779 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Touch (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Denika.ua (Харків)
3 718 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Timesport.com.ua (Львів)
5 028 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 037 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 898 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Redprice.sale (Львів)
4 895 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 901 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Timesport.com.ua (Львів)
4 892 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Saren.com.ua (Львів)
5 038 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Saren.com.ua (Львів)
4 902 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) BHR9389GL
ifrukt.com (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 (1121746) Obsidian Black 1121746
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 612 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 034 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) BHR9388GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) BHR9381GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Lavender Purple BHR9388GL
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Silver Gray BHR9381GL
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Obsidian Black BHR9389GL
Кібернетики (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 847 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 obsidian black (M2462W1 / BHR9389GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
3 468 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 897 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) UA BHR9381GL
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) BHR9381GL
Sota.store (Київ)
3 540 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) BHR9389GL
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) BHR9388GL
Sota.store (Київ)
3 735 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 710 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 silver gray (M2462W1 / BHR9381GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
3 478 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Saren.com.ua (Львів)
6 332 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Redprice.sale (Львів)
6 707 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Timesport.com.ua (Львів)
6 704 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 713 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 BHR9381GL Silver Grey
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 BHR9388GL Lavender Purple
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
MAUDAU (Київ)
3 987 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
MAUDAU (Київ)
3 773 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
MAUDAU (Київ)
4 077 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple фіолетовий (BHR9388GL)
MAUDAU (Київ)
4 528 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 BHR9389GL чорний
MAUDAU (Київ)
4 409 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
MAUDAU (Київ)
4 585 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
MAUDAU (Київ)
4 562 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
MAUDAU (Київ)
4 239 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) UA
MAUDAU (Київ)
4 080 грн.
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
MAUDAU (Київ)
3 955 грн.
← купити
Смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 чорний BHR9389GL
MAUDAU (Київ)
5 007 грн.
← купити
Розумний годинник Xiaomi Redmi Watch 5 (BHR9381GL) Silver Gray
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5, сріблястий сірий, 2.07" (432x514, AMOLED, сенсорний), bloetooth, 5ATM, 550 mAh, Android
MAUDAU (Київ)
4 728 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 obsidian black (M2462W1 / BHR9389GL) (Global Version)
MAUDAU (Київ)
4 093 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 silver gray (M2462W1 / BHR9381GL) (Global Version)
MAUDAU (Київ)
4 105 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 lavender purple (M2462W1 / BHR9388GL) (Global Version)
MAUDAU (Київ)
4 164 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
MAUDAU (Київ)
3 650 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (1121746) (BHR9389GL) 1121746
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) bhr9389gl
Kvshop.com.ua (Київ)
3 877 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) bhr9388gl
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) UA MO-93309
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 849 грн.
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) UA MO-93308
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) NW66620
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 731 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) NW65032
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник фітнес-браслет Xiaomi Redmi Watch 5 AMOLED (з підтримкою голосових дзвінків) Silver Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple GL
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black GL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray GL
Rozetka.ua (Київ)
5 149 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black Global
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black UA
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 963 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 843 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL) [126318]
Rozetka.ua (Київ)
4 749 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL) [126316]
Rozetka.ua (Київ)
4 849 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL) [126817]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 824 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Rozetka.ua (Київ)
5 143 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray Global (BHR9381GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 995 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black Global (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 387 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 365 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 BHR9388GL Lavender Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Rozetka.ua (Київ)
5 170 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5, сріблястий сірий, 2.07' (432x514, AMOLED, сенсорний), bloetooth, 5ATM, 550 mAh, Android
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 чорний BHR9389GL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 577 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Lavender Purple (BHR9388GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 835 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 944 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 253 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Silver Gray (BHR9381GL)
Rozetka.ua (Київ)
4 450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Redmi Watch 5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія