шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 6 за ціною від 4585 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Xiaomi Redmi Watch 6

Вага (г): 31; Розміри (мм): 46.45x40.03x9.94; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 135 – 205; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність акумулятора (мАгод): 550; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; NFC; вбудований плеєр; Датчик освітлення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.4
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
компас
Датчик освітлення
NFC
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
168 год / с Always-on Display /
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
46.45x40.03x9.94 мм
Вага
31 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  6250 грн.

від 4 585  до 6 999 грн.
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black (BHR08CIGL) BHR08CIGL
Click.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black (BHR08CIGL)
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XIAOMI Redmi Watch 6 Obsidian Black (BHR08CIGL) BHR08CIGL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Годинник REDMI Watch 6 Чорний Obsidian Black BHR08CIGL
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 6 Чорний Obsidian Black BHR08CIGL (1198825) 1198825
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black (Global)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 6 Glacier Blue (BHR08CWGL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 868 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black (BHR08CIGL) UA BHR08CIGL
Sota.store (Київ)
4 585 грн.
← купити
Годинник Xiaomi Redmi Watch 6 NFC сірого кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 844 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Redmi Watch 6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія