шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Zeblaze GTS 3 за ціною від 898 грн.
Відео 2Фото 13

Характеристики та опис Zeblaze GTS 3

Вага (г): 21; Розміри (мм): 47x38x11; Ступінь захисту: IP68;ястя (мм): 130 – 235; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 280; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 2.03; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Час роботи (активний режим)
168 год
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
47x38x11 мм
Вага
21 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 898  до 2 930 грн.
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Black
Redprice.sale (Львів)
2 923 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 926 грн.
← купити
Крем Zeblaze GTS 3
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Jet Black
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Black
Timesport.com.ua (Львів)
2 920 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 929 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Black
Saren.com.ua (Львів)
2 930 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Rose Pink
Rozetka.ua (Київ)
898 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze GTS 3 Midnight Blue
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Розумний смарт годинник Zeblaze GTS 3 Smart Watch IP68 голосові дзвінки музика з тонометром і пульсометр/ чорні
Rozetka.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zeblaze GTS 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Zeblaze GTS 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Zeblaze GTS 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія