шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12580]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12580) за ціною від 66078 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12580]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  77500 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv68W in
від 72 908 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84W in
Artline Gaming X39
X39v84Win
від 72 686 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8819
від 68 409 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8783
від 68 593 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v68Win
від 71 939 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8807
від 69 764 грн.
X37v69Win
від 74 666 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8774
від 65 597 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8798
від 65 558 грн.
X37WHITEv69W in
від 75 899 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v64Win
від 67 979 грн.
X35v65Win
Artline Gaming X51
X51v38Win
від 68 948 грн.
Artline Gaming X51
X51v39Win
2E Complex Gaming Sp...
2E-12582
від 70 918 грн.
X37v72Win
від 77 132 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9035
від 68 217 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8759
від 68 045 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31781
від 71 799 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32623
від 72 299 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31791
від 72 499 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32613
від 71 499 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31788
від 71 299 грн.
2E-12583
від 66 744 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8981
від 67 269 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31782
від 73 099 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32614
Artline Gaming X47 B...
X47v84Win
від 74 138 грн.
Artline Gaming X65
X65v50Win
від 71 675 грн.

від 66 078  до 82 597 грн.
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12580) 2E-12580
Moyo.ua (Київ)
72 879 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 2E-12580
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W 2E-12580
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12580) 2E-1258
icom.net.ua (Київ)
66 078 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12580
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12580)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12580) 2e-12580
Kvshop.com.ua (Київ)
71 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 E-2E-12580
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12580)
Rozetka.ua (Київ)
82 597 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12580, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12580). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12580) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія