шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12582]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12582) за ціною від 70918 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12582]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  82500 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v72Win
від 77 132 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv69W in
від 75 899 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8963
від 72 743 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8822
від 73 979 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8987
від 73 568 грн.
X37v69Win
від 74 666 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8807
від 69 764 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9506
від 74 894 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8786
від 74 163 грн.
Wolverine D9512
від 75 408 грн.
X37v73Win
від 79 859 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8783
від 68 593 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8819
від 68 409 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8810
від 75 335 грн.
X37WHITEv68W in
від 72 908 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84W in
2E Complex Gaming Sp...
2E-12580
від 66 078 грн.
Artline Gaming X39
X39v84Win
від 72 686 грн.
X37WHITEv73W in
від 81 092 грн.
X37v68Win
від 71 939 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8966
від 76 871 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8774
від 65 597 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8798
від 65 558 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v48Win
від 76 646 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31794
Artline Gaming X67 C...
X67v52Win
від 76 868 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv65W in
Vinga Rhino D90
Rhino D9038
від 71 837 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32618
від 75 699 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32652

від 70 918  до 78 289 грн.
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W 2E-12582
ШО (Київ)
78 289 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12582) 2E-1258
icom.net.ua (Київ)
70 918 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 2E-12582
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12582
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12582) 2E-12582
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12582)
MTA.ua (Київ)
75 999 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2e-12582) 2e-12582
Kvshop.com.ua (Київ)
77 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 E-2E-12582
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12582, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12582). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12582) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія