шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12584]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12584) за ціною від 76734 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12584]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  90000 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8990
від 78 041 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8999
від 81 039 грн.
Artline Gaming X39
X39v85Win
від 87 032 грн.
Artline Gaming X39
X39v86Win
від 87 251 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85W in
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8966
від 76 871 грн.
X39WHITEv86W in
від 87 515 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv73W in
від 81 092 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8810
від 75 335 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v73Win
від 79 859 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9512
від 75 408 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8786
від 74 163 грн.
Wolverine D9506
від 74 894 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8987
від 73 568 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8822
від 73 979 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8963
від 72 743 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8951
від 79 319 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31834
від 83 599 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv69W in
від 83 072 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32660
від 83 899 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv98Win
від 85 052 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32669
від 83 399 грн.
Qbox I326xx Aero One...
I32692
X49WHITEv70W in
від 83 291 грн.
X49WHITEv72W in
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv96W in
від 82 999 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31825
від 84 399 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32670
від 84 599 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31824
від 82 799 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v57Win
від 85 754 грн.

від 76 734  до 95 917 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 2E-12584
Comtrading.ua (Київ)
84 729 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12584) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
76 734 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W 2E-12584
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12584
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12584) 2E-12584
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12584)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12584) 2e-12584
Kvshop.com.ua (Київ)
83 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 E-2E-12584
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12584)
Rozetka.ua (Київ)
95 917 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12584, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12584). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12584) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія