шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12594]

Конфігурації і ціни 318Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12594) за ціною від 64258 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12594]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8817
від 65 197 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8781
від 65 381 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8802
від 64 148 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8805
від 66 552 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8778
від 62 976 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8814
від 62 792 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8958
від 67 956 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9510
від 62 646 грн.
Wolverine D9504
від 62 131 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8982
від 69 863 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8775
від 66 597 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9057
від 65 789 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9045
від 64 583 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12591
від 63 592 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9054
від 63 385 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9033
від 63 055 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8757
від 63 017 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8934
від 67 408 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8799
від 67 768 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8754
від 62 428 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9042
від 62 178 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8784
від 69 594 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9540
від 62 406 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8772
від 61 027 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8820
від 69 409 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9495
від 61 650 грн.
2E-12593
від 68 476 грн.
Wolverine D9567
від 61 624 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8937
від 69 811 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8826
від 69 862 грн.

від 64 258  до 70 889 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W (2E-12594) 2E-12594
ШО (Київ)
70 889 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11PE (2E-12594) 2E-
icom.net.ua (Київ)
64 258 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-8400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, A620, G2052, 600W, FreeDos 2E-12594
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12594
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12594) 2E-12594
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12594)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12594) 2e-12594
Kvshop.com.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11PE E-2E-12594
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12594, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12594). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12594) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія