шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12593]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12593) за ціною від 68476 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12593]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  80000 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8820
від 69 409 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8784
від 69 594 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8799
від 67 768 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8964
від 72 301 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8775
від 66 597 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8988
від 73 471 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8787
від 75 165 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12591
від 63 592 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9048
від 68 796 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8982
від 69 863 грн.
2E Complex Gaming He...
2E-12663
від 66 478 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8961
від 70 359 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8958
від 67 956 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8985
від 71 530 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8940
від 71 753 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8805
від 66 552 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9537
від 73 084 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8751
від 66 049 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9501
від 66 775 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9039
від 72 837 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8781
від 65 381 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9036
від 73 318 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8817
від 65 197 грн.
2E-12594
від 64 258 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9006
від 74 066 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8970
від 74 250 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9051
від 74 366 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8802
від 64 148 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8763
від 74 617 грн.
2E-12659
від 61 550 грн.

від 68 476  до 75 559 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W (2E-12593) 2E-12593
ШО (Київ)
75 559 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11PE (2E-12593) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
68 476 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, A620, G2052, 600W, FreeDos 2E-12593
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12593
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12593) 2E-12593
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12593)
MTA.ua (Київ)
73 399 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2e-12593) 2e-12593
Kvshop.com.ua (Київ)
74 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11PE E-2E-12593
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12593, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12593). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12593) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія