шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon [2E-12663]

Конфігурації і ціни 70Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12663) за ціною від 66478 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Hexagon

Модифікації 2E Complex Gaming Hexagon 6
Где купить? [2E-12663]
Характеристики [2E-12663]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
495x258x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  77500 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9048
від 68 796 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8751
від 66 049 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9501
від 66 775 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8940
від 71 753 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9537
від 73 084 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12659
від 61 550 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8784
від 69 594 грн.
2E-12593
від 68 476 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8820
від 69 409 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8799
від 67 768 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8934
від 67 408 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8937
від 69 811 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8775
від 66 597 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8964
від 72 301 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9045
від 64 583 грн.
2E-12591
від 63 592 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31791
від 72 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31811
Artline Gaming X49 B...
X49v68
від 73 655 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv36AN
від 69 999 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9035
від 68 217 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv57
від 72 908 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv59
X49v66
від 71 548 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8759
від 68 045 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31782
від 73 099 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31802
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv43
від 72 422 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8958
від 67 956 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31781
від 71 799 грн.

від 66 478  до 83 097 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12663) 2E-12663
FOXTROT.UA (Київ)
73 359 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, B650, G338, 600W, Win11PE (2E-12663)
ACDC.com.ua (Київ)
71 909 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12663) 2E-12663
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, B650, G338, 600W, Win11PE 2E-12663
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, B650, G338, 600W, Win11PE (2E-12663) 2E-12663
icom.net.ua (Київ)
66 478 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, B650, G338, 600W, Win 2E-12663
ШО (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12663)
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12663)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12663) 2e-12663
Kvshop.com.ua (Київ)
72 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, B650, G338, 600W, Win11PE E-2E-12663
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12663, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12663). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12663) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія