шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12595]

Конфігурації і ціни 342Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12595) за ціною від 74248 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12595]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  87500 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9513
від 76 409 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8823
від 74 980 грн.
Wolverine D9507
від 75 894 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8811
від 76 335 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8787
від 75 165 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8988
від 73 471 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8967
від 77 871 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8808
від 78 085 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8964
від 72 301 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8991
від 79 043 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9012
від 80 684 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8994
від 75 422 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8763
від 74 617 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9543
від 75 521 грн.
2E Complex Gaming He...
2E-12665
від 73 493 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9051
від 74 366 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8970
від 74 250 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9006
від 74 066 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9060
від 76 410 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9009
від 76 470 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8973
від 76 656 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9036
від 73 318 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8943
від 77 323 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9039
від 72 837 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12596
від 76 601 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8997
від 77 826 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9537
від 73 084 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8940
від 71 753 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8985
від 71 530 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9108
від 79 636 грн.

від 74 248  до 81 989 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11PE (2E-12595)
ACDC.com.ua (Київ)
77 919 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12595) 2E-12595
Moyo.ua (Київ)
81 989 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W (2E-12595) 2E-12595
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11PE (2E-12595) 2E-
icom.net.ua (Київ)
74 248 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, A620, G2052, 600W, FreeDos 2E-12595
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12595
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12595)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12595) 2e-12595
Kvshop.com.ua (Київ)
80 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11PE E-2E-12595
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12595, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12595). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12595) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія