шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim [2E-12795]

Конфігурації і ціни 130Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12795) за ціною від 46143 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Slim

Модифікації 2E Rational Credo Slim 13
Характеристики [2E-12795]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 760M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
330x100x260 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  55000 грн.
2E Rational TMX04
2E-12834
від 45 788 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12817
від 45 521 грн.
2E Rational TMX03
2E-12804
від 47 189 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12821
від 47 208 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12791
від 44 456 грн.
2E Rational TMX04
2E-12830
від 44 100 грн.
2E Rational TMX03
2E-12808
від 49 109 грн.
Artline Business T17
T17v23
від 52 881 грн.
2E Rational TMX04
2E-12862
від 47 342 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12899
від 46 054 грн.
Artline Business T15...
T15v20
від 50 379 грн.
2E Rational TMX04
2E-12872
від 47 031 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12907
від 46 986 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12905
від 44 544 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12898
від 43 701 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12901
від 48 496 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12846
від 48 896 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12856
від 48 585 грн.
2E Rational TMX04
2E-12873
від 49 384 грн.
2E Rational TMX04
2E-12863
від 49 650 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12908
від 49 340 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12848
від 48 749 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12858
від 48 799 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12892
від 46 764 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12887
від 46 809 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12875
від 46 942 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12864
від 44 944 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12874
від 44 633 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12886
від 44 500 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12865
від 50 999 грн.

від 46 143  до 57 678 грн.
Системний блок 2E Rational (2E-12795) 2E-12795
Moyo.ua (Київ)
50 739 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12795
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12795) 2E-12795
icom.net.ua (Київ)
46 143 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12795
ШО (Київ)
49 819 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12795
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12795)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8600G 32/1TB UMA A620 V90B 400W W11 (2E-12795) 2e-12795
Kvshop.com.ua (Київ)
50 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE E-2E-12795
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12795)
Rozetka.ua (Київ)
57 678 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12795, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12795). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12795) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія