шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12821]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12821) за ціною від 47208 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12821]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 760M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  48000 грн.    до  55000 грн.
2E Rational TMX03
2E-12804
від 47 089 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12795
від 46 143 грн.
2E Rational TMX04
2E-12834
від 45 788 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12817
від 45 521 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12791
від 44 456 грн.
2E Rational TMX04
2E-12830
від 44 100 грн.
HP Elite SFF 800 G9
7B1D0EA
від 52 888 грн.
2E Rational TMX03
2E-12808
від 48 999 грн.
Artline Business T17
T17v23
від 52 881 грн.
2E Rational TMX04
2E-12872
від 47 031 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12907
від 46 986 грн.
Artline Business T15...
T15v20
від 50 379 грн.
2E Rational TMX04
2E-12862
від 47 342 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12899
від 46 054 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12901
від 48 496 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12856
від 48 585 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12846
від 48 896 грн.
2E Rational TMX04
2E-12873
від 49 384 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12908
від 49 340 грн.
2E Rational TMX04
2E-12863
від 49 650 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12905
від 44 544 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12898
від 43 701 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12865
від 47 253 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12875
від 46 942 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12887
від 46 809 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12892
від 46 764 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24
від 53 636 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12867
від 49 695 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12848
від 45 210 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12893
від 49 073 грн.

від 47 208  до 59 010 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12821)
ACDC.com.ua (Київ)
50 889 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12821) 2E-12821
Moyo.ua (Київ)
51 939 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12821
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12821) 2E-12821
icom.net.ua (Київ)
47 208 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12821
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12821
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12821)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8600G 32/1TB UMA A620 V500W 500W W11 (2E-12821) 2e-12821
Kvshop.com.ua (Київ)
51 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12821
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 32Gb, F1TB, UMA, A620, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12821)
Rozetka.ua (Київ)
59 010 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12821, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12821). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12821) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія