шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa [2E-8642]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8642) за ціною від 34321 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Runa

Модифікації 2E Complex Gaming Runa 9
Где купить? [2E-8642]
Характеристики [2E-8642]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
DVI
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
452x210x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.
2E Complex Gaming Ba...
2E-8621
від 32 749 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv71W in
від 37 574 грн.
X43WHITEv72W in
від 39 290 грн.
X43WHITEv70W in
від 35 594 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8648
від 36 852 грн.
Artline Gaming X43
X43v38Win
від 40 787 грн.
2E-8577
від 30 458 грн.
X43WHITEv43
Artline Gaming X43
X43v43
від 37 091 грн.
X43WHITEv44
від 36 345 грн.
Artline Gaming X43
X43v42
від 38 060 грн.
Artline Gaming X43
x43v37
від 36 563 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10843
від 33 433 грн.
X43WHITEv42
від 38 325 грн.
Artline Gaming X43
X43v41
від 39 071 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8643
від 32 889 грн.
Artline Gaming X43
X43v44
від 35 858 грн.
2E-10859
від 35 964 грн.
Artline Gaming X43
x43v38
від 34 539 грн.
2E Decimal i4
2E-11063
від 38 929 грн.
Artline Gaming X43
X43v47
від 39 776 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v38
від 37 999 грн.
Artline Gaming X45
X45v33
від 40 040 грн.
Artline Gaming X43
X43v40
від 39 939 грн.
X46v37
X43WHITEv73
від 40 523 грн.
X43WHITEv41
Artline Gaming X48
X48v37
від 40 041 грн.
Artline Gaming X33
x33v22
Artline Gaming X47
X47v45
від 39 999 грн.

від 34 321  до 42 901 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8642)
Цифра (Київ)
36 847 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8642)
Stls.store (Київ)
37 599 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-8642) 2E-8642
FOXTROT.UA (Київ)
37 699 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8642) 2E-8642
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming 2E-8642
Vodafone.ua (Київ)
34 419 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8642) 2E-8642
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/8/256F+1000/NVD1030-2/Win11H/2E-G2107- (2E-8642) 2E-8642
ШО (Київ)
37 101 грн.
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/8/256F+1000/NVD1030-2/Win11H/2E-G2107-500/500W 2E-8642
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-8642
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 8Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, G2107, 500W, Win11 (2E-8642) (14
icom.net.ua (Київ)
34 321 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-8642, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8642). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8642) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія