Колір | | Призначення | ігровий | Форм-фактор | Midi Tower | Варіанти установки | вертикальна | Тип материнської плати | ATX | Блок живлення |  | Встановлених вентиляторів | 3 шт | Додатково | прихована протяжка дротів вікно установки СО для процесора |
Читайте детальний опис →Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
9 з 10, брав корпус за 1600 грн в енко | Переваги: | В комплекті є все що треба для збірки пк. |Недоліки: | Слабий концентратор 5в, краще був би 12в. Але і такий досить непоганий. |Коментар: | Досить непоганий корпус.
В комплекті встановлений (прикручений на дві стійки за правою непрозорою кришкою) концентратор для вентиляторів (на 4 вентилятора 3pin, один залишается незайнятий) та RGB (4 трипінових на 5в, всі зайняті одразу). Концентратор живится через сата, керування вентиляторами немає - всі вентилятори, що підключені до концентратора, будуть маслати по повній одразу при включенні пк (особисто Я в концентратор включив тільки задній вентилятор на видув, інші два в материнку). Керування RGB або через кнопку корпуса або через материнку (якщо на вашій є вхід 3pin на 5в, на моїй тільки 4pin на 12в тому керування тільки кнопкою на корпусі).
Два пилових фільтра (за передньою кришкою спереду білого кольору, зверху чорного). Три вентилятора 120мм того же бренду, з коробки вони встановлені 2 зверху на видув і 1 на видув позаду (одразу переставив один зверху на вдув спереду). Знизу звичайний пиловий фільтр для БЖ.
Корпус тонкий але досить міцний, тільки ящик під хдд ніби з картону зроблений - туди Я б точно не поставив хдд якби він у мене був. Отвори для кабелів зроблені нормально, закруглені та знаходятся де треба.
В комплекті також стяжки, болти та стійки (більшість вже встановлені, дві в пакеті). |Автор: | Purple Sun | | |
| від 1 629 до 2 365 грн.  | Корпус 2E Gaming Galaxy Black (2E-G2055) без БЖ 2E-G2055 Click.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY (2E-G2055) 2E-G2055 FOXTROT.UA (Київ) | 1 759 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY (G2055)MidT, 2xUSB2.0,1xUSB3.0, 3x120мм ARGB+стрічка, скло (бічна панель),бе Nkt.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy (2E-G2055) 2E-G2055 Openshop.ua (Київ) | 2 202 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy (2E-G2055) Цифра (Київ) | 1 743 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy (2E-G2055) Stls.store (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус для ПК 2E GALAXY (2E-G2055) 2E-G2055 Itbox.ua (Київ) | 1 759 грн. ← купити |  | 2E 2E-G2055 Mallprix.com (Київ) | 1 663 грн. ← купити |  | 2E GAMING GALAXY (2E-G2055) 2E-G2055 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 1 629 грн. ← купити |  | Корпус для ПК 2E GALAXY (2E-G2055) 2E-G2055 Brain.com.ua (Київ) | 1 759 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming GALAXY ARGB Tempered Glass (2E-G2055) без БЖ Black 2E-G2055 Telemart.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | 2E GAMING GALAXY (2E-G2055) Tehnomart.com (Київ) | 1 674 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY (G2055) GAMING GALAXY (G2055) Denika.ua (Харків) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy G2055 (2E-G2055) Black 2E-G2055 Vodafone.ua (Київ) | 1 769 грн. ← купити |  | Корпус для ПК 2E Gaming Galaxy G2055 Soho.com.ua (Київ) | 1 679 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY (G2055) MidT, 2xUSB2.0, 1xUSB3.0, 3x120ARGB + стрічка, скло (бок.пан.), без БЖ, чорн. 2E-G2055 Comtrading.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY (G2055)MidT, 2xUSB2.0,1xUSB3.0, 3x120мм ARGB+стрічка, скло (бічна панель) 2E-G2055 ШО (Київ) | 1 742 грн. ← купити |  | Корпус 2E GALAXY (2E-G2055) 2E-G2055 E-server.com.ua (Київ) | 1 759 грн. ← купити |  | Корпус 2E-G2055 Zhuk.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy (2E-G2055) Timesport.com.ua (Львів) | 1 714 грн. ← купити |  | 2E 2E-G2055 — Корпус Gaming Galaxy Comtrade.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy Black with window (2E-G2055) 2E-G2055 Ktc.ua (Рівне) | 1 759 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY (2E-G2055) Tv-mir.com.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming GALAXY б/БЖ Black (2E-G2055) UA 2E-G2055 Sota.store (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | 2E Gaming Корпус Galaxy g2055 2e-g2055 Tviy-Dim.com (Київ) | 1 704 грн. ← купити |  | 2E Gaming Galaxy G2055 (2E-G2055) Без БП GamingGalaxyG2055(2E-G2055)БезБП COMFY.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy ARGB Tempered Glass без БЖ (2E-G2055) Black Кібернетики (Київ) | 1 673 грн. ← купити |  | Корпус 2E GALAXY (2E-G2055) Без БП MAUDAU (Київ) | 1 855 грн. ← купити |  | 2E Корпус для ПК 2E Gaming Galaxy G2055 MTA.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | 2E GALAXY (2E-G2055) Корпус GALAXY (2E-G2055) Kvshop.com.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming GALAXY (G2055) Black, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 3x120 ARGB F Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 1 865 грн. ← купити |  | Корпус 2E GALAXY (2E-G2055) Без БП 2E-G2055 Compx.ua (Київ) | 1 759 грн. ← купити |  | Корпус для ПК 2E Gaming Galaxy (2E-G2055) Black ATX без БЖ Rozetka.ua (Київ) | 1 767 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming GALAXY (G2055) Black, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 3x120 ARGB F MAUDAU (Київ) | 1 977 грн. ← купити |  | 2E Gaming Корпус Galaxy G2055, без БЖ, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 3x120mm ARGB, ARGB strip, TG Side Panel, ATX, чорний MAUDAU (Київ) | 1 849 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming GALAXY (G2055) чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 3x120 ARGB MAUDAU (Київ) | 2 365 грн. ← купити |  | 2E Gaming Корпус Galaxy G2055, без БЖ, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 3x120mm ARGB, ARGB strip, TG Side Panel, ATX, чорний E-2E-G2055 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус Galaxy G2055 без БЖ 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120мм ARGB, VGA 345мм, LCS ready, HUB, TG 2E Gaming (2000003310920) Rozetka.ua (Київ) | 1 899 грн. ← купити |  | Корпус 2E 2E-G2055 Gaming Galaxy без БЖ 1xUSB3.0 2xUSB2.0 3x120mm ARGB ARGB strip TG Side Panel ATX чорний Rozetka.ua (Київ) | 2 325 грн. ← купити |  | Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Galaxy G2055 (ATX, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120мм ARGB, VGA 345мм, LCS ready, HUB, TG Side P Rozetka.ua (Київ) | 1 950 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy G2055 (2E-G2055) [146468] Rozetka.ua (Київ) | 1 699 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY (G2055) MidT,2xUSB2.0,1xUSB3.0, 3x120ARGB+лента,стекло (бок.пан.),без БП,черн. (2E-G2055) Rozetka.ua (Київ) | 1 779 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy Black (2E-G2055) Rozetka.ua (Київ) | 1 855 грн. ← купити |  | 2E Gaming Корпус Galaxy G2055, без БЖ, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 3x120mm ARGB, ARGB strip, TG Side Panel, ATX, чорний Rozetka.ua (Київ) | 1 896 грн. ← купити |  | Корпус для ПК 2E GALAXY (2E-G2055) Rozetka.ua (Київ) | 2 081 грн. ← купити |  | Корпус 2e Gaming galaxy (g2055), Black, без бп, Mid Tower, для atx/Micro atx/mini-ITX, 3x120 argb Fan, бічна панель із загар Rozetka.ua (Київ) | 1 852 грн. ← купити |  | Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Galaxy G2055 (ATX, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120мм ARGB, VGA 345мм, LCS ready, HUB, TG Side P Rozetka.ua (Київ) | 1 929 грн. ← купити |  | Корпус 2E GALAXY (2E-G2055) Без БП Rozetka.ua (Київ) | 1 876 грн. ← купити |  | 2E GAMING GALAXY (2E-G2055) Rozetka.ua (Київ) | 1 792 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING GALAXY G2055, без БП, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 3x120mm ARGB fans, ARGB strip, TG Side Panel, ATX, Black 2E-G20 Rozetka.ua (Київ) | 1 957 грн. ← купити |  | Корпус 2E GAMING Galaxy G2055 без БЖ 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120мм ARGB, VGA 345мм, LCS ready, HUB, TG Side Panel, ATX, чорний Rozetka.ua (Київ) | 2 200 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming GALAXY (G2055) чорний, без БП, Mid Tower, для ATX/Micro ATX/Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 3x120 ARGB Fan, Rozetka.ua (Київ) | 2 365 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming GALAXY (G2055) Rozetka.ua (Київ) | 1 895 грн. ← купити |  | Корпус 2E Gaming Galaxy ARGB Black (2E-G2055) Rozetka.ua (Київ) | 1 832 грн. ← купити |  | Корпус 2E 2E-G2055 Gaming Galaxy без БЖ 1xUSB3.0 2xUSB2.0 3x120mm ARGB ARGB strip TG Side Panel ATX чорний Rozetka.ua (Київ) | 2 142 грн. ← купити |  | 2E Gaming GALAXY (G2055) Rozetka.ua (Київ) | 1 957 грн. ← купити |  | Корпус для ПК 2E GALAXY (2E-G2055) Rozetka.ua (Київ) | 1 974 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (57) |
|