шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни70Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast A45 Sparkling за ціною від 1129 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Acefast A45 Sparkling

Вага (г): 162; Габарити (мм): 96x55x34; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
96x55x34 мм
Вага
162 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 129  до 2 239 грн.
Acefast Адаптер живлення для телефона Acefast A45 Cherry Blossom GaN PD65W (2xUSB-C+1xUSB-A) (AFA45CB)
MTA.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast GaN 2хUSB Type-C, USB Type-A 65W PD 3.0 QC 4.0 (A45) A45
Click.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Acefast 6974316282082
Mallprix.com (Київ)
1 280 грн.
← купити
Acefast A45 Sparkling series PD65W GaN 2xUSB-C+USB-A Cherry blossom (AFA45CB) (6974316282082)
Tehnomart.com (Київ)
1 341 грн.
← купити
Зарядний пристрій ACEFAST GaN 2x USB-C, USB-A, 65W, PD3.0, QC4.0 A45
Comtrading.ua (Київ)
1 754 грн.
← купити
Зарядний пристрій 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom Acefast 6974316282082
ШО (Київ)
1 521 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom (6974316282082) 6974316282082
Brain.com.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom (6974316282082) 6974316282082
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій acefast GaN 2x usb-c, usb-a, 65w, pd3.0, qc4.0 (a45)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 675 грн.
← купити
AceFast 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom (6974316282082) 3xUSB65W(2xUSB-C+USB-A)GanA45FastCharg
COMFY.ua (Київ)
← купити
МЗП Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (1USB-A/2C) Cherry blossom
MAUDAU (Київ)
1 286 грн.
← купити
Acefast GaN 65W USB-A/2x USB-C Purple (6974316282075) 6974316282075
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom Acefast 888529
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 422 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast GaN 2xUSB-C USB-A 65W PD3.0 QC4.0 Pink (A45)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Зарядний пристрій 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom Acefast 6974316282082
Comtrading.ua (Київ)
1 501 грн.
← купити
AceFast GaN 2x USB-C, USB-A, 65W, PD3.0, QC4.0 (A45) GaN2xUSB-C,USB-A,65W,PD3.0,QC4.0(A45)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення - Адаптер мережевий Acefast GaN A45 65 вт 2Type-C і 1USB QC 4.0
MAUDAU (Київ)
1 599 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN сіре
MAUDAU (Київ)
1 598 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN бірюзовий
MAUDAU (Київ)
1 557 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN фіолетовий
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN рожевий
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom (6974316282082)
MAUDAU (Київ)
1 369 грн.
← купити
Acefast 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Mica gray (6974316282105) 6974316282105
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Acefast A45 65W 2xUSB-C USB-A Cherry Blossom (6974316282082) 6974316282082
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Acefast A45 65W 2xUSB-C, USB-A Mountain Mist (6974316282099) 6974316282099
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Швидка Швидка зарядка для телефону USB Type-C / Зарядний пристрій USB-C Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (2*USB-C+US
Rozetka.ua (Київ)
1 214 грн.
← купити
Зарядний пристрій МПЗ ACEFAST A45 Sparkling series PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) charger Mica Purple AFA45PA
Rozetka.ua (Київ)
2 239 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast A45 65W 2xType-C 1xUSB Gan Fast Charger Вишня (LKMTR855857)
Rozetka.ua (Київ)
2 112 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN pink
Rozetka.ua (Київ)
1 467 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN turquoise
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN grey
Rozetka.ua (Київ)
1 506 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN purple
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN grey
Rozetka.ua (Київ)
1 333 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN turquoise
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) (Purple alfalfa) (177022)
Rozetka.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) (Cherry blossom) (177024)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
СЗУ Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (1USB-A/2C) Purple alfalfa
Rozetka.ua (Київ)
1 189 грн.
← купити
СЗУ Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (1USB-A/2C) Cherry blossom
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій СЗУ Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) Cherry blossom
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C PD QC 65W GaN бірюзовий
Rozetka.ua (Київ)
1 355 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C PD QC 65W GaN фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C PD QC 65W GaN рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядне мережеве ACEFAST A45 PD65W GaN 2хType-C 1хUSB швидка зарядка для телефонів Android iOs Apple Фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
1 345 грн.
← купити
Зарядне мережеве ACEFAST A45 PD65W GaN 2хType-C 1хUSB швидка зарядка для телефонів Android iOs Apple Розовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядне мережеве ACEFAST A45 PD65W GaN 2хType-C 1хUSB швидка зарядка для телефонів Android iOs Apple Бірюзовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (1USB-A/2C) Purple alfalfa
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
МЗП Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (1USB-A/2C) Cherry blossom
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій Acefast A45 Sparkling series PD65W GaN 2xUSB-C+USB-A Cherry blossom (AFA45CB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 65W 2xUSB-C | USB-A Purple Alfalfa (A45-purple)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 65W 2xUSB-C | USB-A Mountain Mist (A45-mist)
Rozetka.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 65W 2xUSB-C | USB-A Cherry Blossom (A45-cherry)
Rozetka.ua (Київ)
2 169 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 65W 2xUSB-C | USB-A Mica Grey (A45-jade)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast A45 65W 2xType-C 1xUSB Gan Fast Charger Cherry Blossom (6974316282082)
Rozetka.ua (Київ)
1 730 грн.
← купити
МЗП Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) Cherry blossom
Rozetka.ua (Київ)
1 384 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 Exploration series PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) Cherry blossom
Rozetka.ua (Київ)
1 703 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom (6974316282082) Acefast 697431628208
Rozetka.ua (Київ)
1 781 грн.
← купити
Зарядний пристрій 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry Blossom Acefast
Rozetka.ua (Київ)
1 704 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN сіре
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN бірюзовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення - Адаптер мережний ACEFAST GaN A45 65 вт 2Type-C та 1USB QC 4.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій 3xUSB 65W (2xUSB-C+USB-A) Gan A45 Fast Charger Cherry blossom Acefast
Rozetka.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити
Зарядний пристрій МПЗ ACEFAST A45 Sparkling series PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) charger Mica Purple AFA45PA
Rozetka.ua (Київ)
2 054 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN pink
Rozetka.ua (Київ)
1 372 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN turquoise
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Acefast A45 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN grey
Rozetka.ua (Київ)
1 406 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast A45 Sparkling, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast A45 Sparkling. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast A45 Sparkling у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія