шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BZ34B Cloud за ціною від 106 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Borofone BZ34B Cloud

Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 38; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
38 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 106  до 450 грн.
Borofone BZ34B Cloud 38w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + USB-C to USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
186 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34B Cloud PD38W(1C1A) car charger set(C to iP) Black 6941991122392
Comtrading.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34B Cloud PD38W(1C1A) car charger set(C to iP) Black
Rozetka.ua (Київ)
352 грн.
← купити
Borofone BZ34B Cloud 38w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + USB-C to Lightning cable black
AKS.ua (Київ)
194 грн.
← купити
Borofone BZ34B Cloud 38w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger black
AKS.ua (Київ)
169 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34B Cloud PD38W(1C1A) car charger set(C to C) Black 6941991122415
Comtrading.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34B Cloud PD38W(1C1A) car charger set(C to C) Black
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34B Cloud PD38W(1C1A) автомобільний зарядний пристрій (C to iP) Black (6941991122
Rozetka.ua (Київ)
195 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34B Cloud PD38W(1C1A) автомобільний зарядний пристрій (C to C) Black (69419911224
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34B Cloud PD38W(1C1A) car charger set(C to C) Black (6941991122415)
Rozetka.ua (Київ)
170 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BZ34B Cloud, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BZ34B Cloud. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BZ34B Cloud у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія