шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Choetech (тип)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Choetech PD5007 за ціною від 525 грн.

Характеристики та опис Choetech PD5007

Вага (г): 67; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Вага
67 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 525  до 838 грн.
Зарядний пристрій - Choetech 30W GaN PD USB-C Wall Charger White PD5007-WHT
ispot.com.ua (Рівне)
549 грн.
← купити
Зарядний пристрій Choetech 1хUSB-C 30W PD QC3.0 PD5007 white (PD5007-EU-WH) PD5007-EU-WH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Choetech 1хUSB-C 30W PD QC3.0 PD5007 white (PD5007-EU-WH) PD5007-EU-WH
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Choetech 1хUSB-C 30W PD QC3.0 PD5007 white (PD5007-EU-WH) PD5007-EU-WH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Choetech PD5007 30W USB-C PD GaN Wall Charger White (PD5007-EU-WH) pd5007-eu-wh
Kvshop.com.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Зарядний пристрій Choetech PD5007 1xUSB-C 30W PD QC3.0 White (PD5007-EU-WH)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Choetech 1хUSB-C 30W PD QC3.0 PD5007 white (PD5007-EU-WH)
Rozetka.ua (Київ)
748 грн.
← купити
Зарядний пристрій Choetech 1хUSB-C 30W PD QC3.0 PD5007 white (PD5007-EU-WH) Choetech PD5007-EU-WH 925383
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Зарядний пристрій Choetech 1хUSB-C 30W PD QC3.0 PD5007 white (PD5007-EU-WH)
Rozetka.ua (Київ)
838 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech GaN PD 30W USB-C Wall Charger White (PD5007-WHT) (PD5007-WHT)
Rozetka.ua (Київ)
539 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Choetech PD5007, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Choetech PD5007. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Choetech PD5007 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія