шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N29 Triumph за ціною від 315 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco N29 Triumph

Вага (г): 61; Габарити (мм): 74x45x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 35;ємів USB-C (шт.): 2
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
74x45x28 мм
Вага
61 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 315  до 653 грн.
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning Cable Triumph charger set N29 2Type-C, 35W/3A, PD/QC White (000009418)
One-click.com.ua (Дніпро)
315 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N29 Triumph 35 W (2 Type-C) чорний
MAUDAU (Київ)
455 грн.
← купити
HOCO Hoco N29 (PD/35W/QC3.0) 2Type-C 3.0A+ (Type-C-Type-C) Black Зарядний пристрій Hoco N29 (PD/35W/QC3.0) 2Type-C 3.0A+ (Ty
Kvshop.com.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Type-C для Lightning Cable Triumph charger set N29 | 2Type-C, 35W/3A, PD/QC| 4756193
Rozetka.ua (Київ)
464 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning Cable Triumph charger set N29 2Type-C, 35W/3A, PD/QC Black (000009465)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning Cable Triumph charger set N29 2Type-C 35 W white
MAUDAU (Київ)
482 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning Cable Triumph charger set N29 35 W чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
HOCO Hoco N29 (PD/35W/QC3.0) 2Type-C 3.0A Black Зарядний пристрій Hoco N29 (PD/35W/QC3.0) 2Type-C 3.0A Black
Kvshop.com.ua (Київ)
535 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Type-C для Lightning Cable Triumph charger set N29 | 2Type-C, 35W/3A, PD/QC| 4756192
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій МПЗ з кабелем Type-C to Lightning Hoco N29 Triumph 35W (2 Type-C) black (388140001)
Rozetka.ua (Київ)
626 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N29 Triumph, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N29 Triumph. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N29 Triumph у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія