шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Choetech (тип)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Choetech PD5010 за ціною від 249 грн.

Характеристики та опис Choetech PD5010

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 249  до 812 грн.
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010 PD20W GAN USB-C White 43-00120
Triniti-sb.com.ua (Київ)
356 грн.
← купити
Choetech PD5010-EU-WH
Mallprix.com (Київ)
265 грн.
← купити
Зарядний пристрій CHOETECH GaN PD5010-EU-WH
FOXTROT.UA (Київ)
349 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій, GaN, USB-C, 20Вт, QC3.0/PD/PPS PD5010-EU-WH
Comtrading.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010-EU-WH, USB-С (PD5010-EU-WH)
Nkt.ua (Київ)
270 грн.
← купити
Зарядний пристрій Choetech GaN USB-C 20W QC3.0/PD/PPS (PD5010-EU-WH) PD5010-EU-WH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Choetech USB-C 20W PD Charger White (PD5010-EU-WH) pd5010-eu-wh
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010-EU-WH 20W USB Type-C
Rozetka.ua (Київ)
251 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010 UCB-C PD3.0 20 Вт Білий
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Choetech PD5010 PD20W GAN USB-C White (43-00120)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Choetech PD5010, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Choetech PD5010. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Choetech PD5010 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія