шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco C94A Metro за ціною від 172 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco C94A Metro

Вага (г): 48; Габарити (мм): 54x45x24; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
54x45x24 мм
Вага
48 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 172  до 670 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C94A Metro 20W (1 Type-C) White
MTA.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Metro single port charger C94A 1Type-C, 20W/3A, PD/QC White (000008526)
One-click.com.ua (Дніпро)
177 грн.
← купити
СЗУ блок Hoco C94A (PD20W) белый 22838976
Allbattery.ua (Харків)
410 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C94A, 20 Вт, Power Delivery (PD), Fast Charge, білий, без кабеля, 1 порт, #6931474762177 69
All-spares.ua (Київ)
189 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C94A "Metro", White, 20 Вт, 1xType-C (PD3.0)
MAUDAU (Київ)
245 грн.
← купити
HOCO Hoco C94A (PD/QC3.0) 1Type-C/3A/20W + (Type-C-Type-C) White Зарядний пристрій Hoco C94A (PD/QC3.0) 1Type-C/3A/20W + (Ty
Kvshop.com.ua (Київ)
425 грн.
← купити
МЗП Hoco C94A Metro PD20W (1USB-C) White IS-000000711801
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
465 грн.
← купити
Швидка зарядка для телефону Type C / Зарядний пристрій Type-C Hoco C94A Metro PD20W (1C) МЗП
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C Cable Metro single port charger set C94A 1Type-C, 20W/3A, PD/QC White (000008528)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
СЗУ блок Hoco C94A (PD20W) + кабель Type- C - Type- C белый 22127166
Allbattery.ua (Харків)
530 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C94A Metro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C94A Metro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C94A Metro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія