шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco CS16A Wish за ціною від 186 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco CS16A Wish

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 186  до 559 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS16A Wish PD20W (1USB-C/1L) Black
MTA.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Hoco CS16A 20w PD USB-C/Lightning ports fast charger + USB-C to Lightning cable black
AKS.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO Wish two-way charger CS16A 1Type-C/1Lightning, 20W/3A Black (6942007638364)
One-click.com.ua (Дніпро)
186 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS16A, 1xUSB-C+1xПідсвічування, PD20W, Чорний, Коробка
Comtrading.ua (Київ)
519 грн.
← купити
МЗП Hoco CS16A Wish PD20W (1USB-C/1L) Black
MAUDAU (Київ)
198 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco CS16A 1USB-C/1IP PD/QC 20W Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
286 грн.
← купити
Hoco CS16A 20w PD USB-C/Lightning ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
233 грн.
← купити
Набір СЗУ HOCO CS16A+ кабель Туре-С / Lighting, 1xUSB-C+1xLighting, PD20W, Black, Box HOCO CS16A / TB
Comtrading.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Wish two-way charger CS16A |1Type-C/1Lightning, 20W/3A|
MAUDAU (Київ)
386 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco CS16A 1USB-C/1IP PD/QC 20W+Type-C to Lightning Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
351 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS16A Wish, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS16A Wish. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS16A Wish у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія