шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни79Опис Відгуки2Обговорення  Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Deepcool CC560 V2 White за ціною від 2347 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Deepcool CC560 V2 White

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 240мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 120мм
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
11
0
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
483x215x432 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ціна гарна, корпус непоганий, але є серйозні недоліки
16 грудня 2024, 10:28 #
Переваги:Колір корпусу, загальний розмір, кулери в комплекті непогані доречі передні три і мають крутити всередину, а задній має видувати, місця під укладку кабелів достатньо, фільтри є в усіх необхідних місцях.
Карман для HDD нормальний.

Недоліки:Ті самі фільтри не дуже гарної якості. Передня кришка не знімна, навіть якщо так вказано в характеристиках. Щоб підєднати відеокарту, треба або не закривати бічну скляну панель, або ж перегинати кабелі. Це не те щоб великий недолік, але корпус здається більшим, ніж він є насправді. І останній недолік - яким чином підєднувати SSD Таке враження, що виробники корпусу просто познущались. Якщо їх прикрутити до корпусу, як показано в інструкції, то до них неможливо підключитись sata кабелем ніяким чином. Я бачив на деяких моделях спеціальний отвір, але на моїй моделі його не виявилось. Чому Прийшлось видумувати свої способи. Дуже незручно.

Коментар:Є приємні моменти, є також конкретні помилки в характеристиках, що вказані до товару. Загальне враження нейтральне, але я очікував більшого.

Автор:Plagoande

модель с серьезными недостатками
3 серпня 2024, 23:16 #
Переваги:Цвет.

Недоліки:Моя видеокарта Asus Radeon RX 7900 XTX TUF OC, 353 мм не влезла не боком не раком, передняя крышка не съёмная даже не пробуйте снять поломаете, и за этого они крутят вентиляторы во внутрь корпуса, вот так.

Коментар:Заказал этот ящик потому что в характеристики написано, Длина видеокарты, до 370 мм, на фото он большой но когда я его увидел в отделении розетка сразу понял нужно мерять, короче максимум что туда в лезет, 330 мм корпус горе я его так назвал.

Автор:Юрий Городнюк

від 2 347  до 3 917 грн.
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ R-CC560-WHGAA4-G-2
Click.ua (Київ)
2 637 грн.
← купити
Корпус DEEPCOOL CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
FOXTROT.UA (Київ)
3 039 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
Openshop.ua (Київ)
2 812 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 WHITE V2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Deepcool R-CC560-WHGAA4-G-2
Mallprix.com (Київ)
2 406 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Touch (Дніпро)
2 999 грн.
← купити
Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 347 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 Tempered Glass без БЖ (R-CC560-WHGAA4-G-2) White R-CC560-WHGAA4-G-2
Telemart.ua (Київ)
2 579 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Saren.com.ua (Львів)
3 040 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 301 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2) CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Denika.ua (Харків)
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
E-server.com.ua (Київ)
2 390 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Soho.com.ua (Київ)
2 379 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ R-CC560-WHGAA4-G-2
Comtrading.ua (Київ)
2 567 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 WHITE V2
icom.net.ua (Київ)
3 034 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
ШО (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ R-CC560-WHGAA4-G-2
4user.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Deepcool CC560 V2 White R-CC560-WHGAA4-G-2 — Корпус ATX 3,5"х2 Midi-Tower білий
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White with window (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 722 грн.
← купити
Deepcool CC560 WH V2 Tower White (RCC560WHGAA4G2)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 470 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White Без БЖ (R-CC560-WHGAA4-G-2) UA R-CC560-WHGAA4-G-2
Sota.store (Київ)
← купити
Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Tehnomart.com (Київ)
2 420 грн.
← купити
Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БП CC560V2White(R-CC560-WHGAA4-G-2)безБП
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) Без БП
MAUDAU (Київ)
3 495 грн.
← купити
Deepcool Корпус для ПК Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
MTA.ua (Київ)
← купити
Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) Корпус CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 697 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ R-CC560-WHGAA4-G-2
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) Без БП R-CC560-WHGAA4-G-2
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) R-CC560-WHGAA4-G-2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 WHITE V2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 Без БЖ Mini-ITX/Micro-ATX/ATX білий,2x3.5,2+1*2.5"; 432×215×483мм(L×W×H) CC560 WHITE V2
Comtrading.ua (Київ)
2 553 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Redprice.sale (Львів)
3 298 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 304 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ R-CC560-WHGAA4-G-2
icom.net.ua (Київ)
2 409 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Zaua.store (Львів)
2 356 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Timesport.com.ua (Львів)
2 353 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 359 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 362 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Timesport.com.ua (Львів)
3 295 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 білий (CC560 WHITE V2) Без БП
MAUDAU (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ
MAUDAU (Київ)
3 222 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 RGB White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
MAUDAU (Київ)
2 938 грн.
← купити
Deepcool CC560 WHITE V2 Корпус CC560 WHITE V2
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 білий (CC560 WHITE V2) Без БП CC560 WHITE V2
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний корпус DeepCool CC560 V2 White-Black без блока живлення з бічною панеллю із загартованого скла та чотирма венти
Rozetka.ua (Київ)
3 238 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
2 685 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2), без БП 274097
Rozetka.ua (Київ)
2 648 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) white 34721
Rozetka.ua (Київ)
3 820 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) [146729]
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний корпус DeepCool CC560 V2 без БЖ White-Black (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 WHITE V2
Rozetka.ua (Київ)
3 561 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
3 396 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WHITE V2[2679]
Rozetka.ua (Київ)
3 535 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White без БЖ (484343)
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 768 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 WHITE V2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CC560 білий (CC560 WHITE V2) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 744 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
3 230 грн.
← купити
Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
2 582 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 White V2 Без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 320 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 WHITE V2 (ek03765)
Rozetka.ua (Київ)
3 584 грн.
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2) без БР
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CC560 V2 RGB White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
2 692 грн.
← купити
Комп'ютерний корпус DeepCool CC560 V2 без БЖ White-Black (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
3 077 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 V2, White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
3 251 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 WHITE V2
Rozetka.ua (Київ)
3 336 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CC560 V2 White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
3 183 грн.
← купити
Корпус Deepcool CC560 WH V2 (R-CC560-WHGAA4-G-2)
Rozetka.ua (Київ)
3 917 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CC560 V2 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CC560 V2 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CC560 V2 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія