шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Deepcool CH170 PLUS White за ціною від 2772 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Deepcool CH170 PLUS White

Місць для СРО: 2; Розмір СРО знизу: 120мм; Розмір СРО ззаду: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 4; Місць для вентиляторів знизу: 1x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 1x140мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 2x120мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 2
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Desktop
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
425x195x290 мм
Блок живлення
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  3800 грн.

від 2 772  до 3 857 грн.
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ R-CH170-WHNGM0-G
Click.ua (Київ)
3 039 грн.
← купити
Корпус DEEPCOOL CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) R-CH170-WHNGM0-G
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White без БЖ (R-CH170-WHNGM0-G)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) R-CH170-WHNGM0-G
Itbox.ua (Київ)
← купити
DeepCool R-CH170-WHNGM0-G
Mallprix.com (Київ)
2 811 грн.
← купити
Deepcool CH170 PLUS White (R-CH170-WHNGM0-G) R-CH170-WHNGM0-G
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Tempered Glass без БЖ (R-CH170-WHNGM0-G) White R-CH170-WHNGM0-G
Telemart.ua (Київ)
← купити
Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БП CH170PlusWhite(R-CH170-WHNGM0-G)безБП
COMFY.ua (Київ)
3 139 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 277 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 PLUS White (R-CH170-WHNGM0-G)
Soho.com.ua (Київ)
2 789 грн.
← купити
Deepcool CH170 PLUS WH білий (RCH170WHNGM0G)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 251 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 893 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS білий без БР Mini-ITX/Micro-ATX R-CH170-WHNGM0-G
Comtrading.ua (Київ)
2 930 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БП R-CH170-WHNGM0-G
ШО (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) R-CH170-WHNGM0-G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Denika.ua (Харків)
2 804 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Timesport.com.ua (Львів)
3 325 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ R-CH170-WHNGM0-G
icom.net.ua (Київ)
2 772 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White with window (R-CH170-WHNGM0-G) R-CH170-WHNGM0-G
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 118 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS White Без БЖ (R-CH170-WHNGM0-G) UA R-CH170-WHNGM0-G
Sota.store (Київ)
3 282 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 187 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS без БЖ White (R-CH170-WHNGM0-G)
MAUDAU (Київ)
3 495 грн.
← купити
Deepcool Корпус для ПК Deepcool CH170 PLUS White (R-CH170-WHNGM0-G)
MTA.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Deepcool для ПК CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) Корпус для ПК CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ R-CH170-WHNGM0-G
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS без БЖ White (R-CH170-WHNGM0-G) Без БП R-CH170-WHNGM0-G
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus WH White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Timesport.com.ua (Львів)
2 964 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 043 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Zaua.store (Львів)
3 274 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS WH (R-CH170-WHNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 074 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ ( 20158 )
Rozetka.ua (Київ)
3 829 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 989 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 304 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 768 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G) без БЖ ( 25079 )
Rozetka.ua (Київ)
3 833 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS без БЖ White (R-CH170-WHNGM0-G) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
3 230 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS білий без БР Mini-ITX/Micro-ATX (R-CH170-WHNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 857 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS White без БЖ (R-CH170-WHNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 235 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS, White (R-CH170-WHNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus White (R-CH170-WHNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 329 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CH170 PLUS White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CH170 PLUS White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CH170 PLUS White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія