шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Deepcool CH360 Black за ціною від 3294 грн.
Відео 8Фото 15

Характеристики та опис Deepcool CH360 Black

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 240мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 2x140мм, 1x120мм
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
431x215x428 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4300 грн.

За свої гроші ок, але має ряд дрібних конструктивних мінусів.
6 лютого 2026, 20:50 #
Переваги:Хороша вентиляція, багато місця, стильний, знімний кошик для накопичувачів, є підтримка відеокарти, три нормальних вентилятори в комплекті, кнопка LED для перемикання підсвітки фірмових вентиляторів, пилові фільтри зверху знизу і спереду, багато місця для кабель-менеджменту, сітчаста передня панель,заглушки слотів під відеокарту знімні,їх не потрібно як зазвичай ламати при встановленні GPU.

Недоліки:Кріплення вентиляторів на передній панелі легко гнеться, якщо туго закручувати гвинти — потрібно бути обережним при встановленні.

Кожух блоку живлення резонує і передає вібрації на корпус.

Якщо відеокарта встановлена, під нею складно дістатися до портів і кабелів, тому для підключення деяких компонентів її доводиться знімати.

Передня панель знімається туго.

Кріплення 120-мм вентиляторів зверху має лише одне положення — немає можливості встановити глибше або ближче.

Можливо це тільки у мене, але між знімною передньою панеллю та корпусом є ледь помітні щілини

Коментар:Класний корпус за свою ціну

Автор:Shessio 228  пользуюсь Deepcool CH360 Black більше року

від 3 294  до 3 936 грн.
Deepcool CH360 Midi Tower Black (RCH360BKAPE3G1)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 692 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH360 (R-CH360-BKAPE3-G-1)
Timesport.com.ua (Львів)
3 936 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH360 Black Без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) UA R-CH360-BKAPE3-G-1
Sota.store (Київ)
3 380 грн.
← купити
Deepcool Корпус для ПК Deepcool CH360 Black
MTA.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH360 [75236]
Rozetka.ua (Київ)
3 372 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH360 Без БП
Rozetka.ua (Київ)
3 920 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH360 (ek03785)
Rozetka.ua (Київ)
3 294 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CH360 Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CH360 Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CH360 Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія