шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі10+
Купити корпус Deepcool CH170 PLUS Black за ціною від 2639 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Deepcool CH170 PLUS Black

Місць для СРО: 2; Розмір СРО знизу: 120мм; Розмір СРО ззаду: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 4; Місць для вентиляторів знизу: 1x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 1x140мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 2x120мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 2
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Desktop
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
425x195x290 мм
Блок живлення
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3600 грн.

від 2 639  до 3 666 грн.
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ R-CH170-BKNGM0-G
Click.ua (Київ)
2 879 грн.
← купити
Корпус DEEPCOOL CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) R-CH170-BKNGM0-G
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus без БЖ (R-CH170-BKNGM0-G)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) R-CH170-BKNGM0-G
Itbox.ua (Київ)
← купити
DeepCool R-CH170-BKNGM0-G
Mallprix.com (Київ)
2 666 грн.
← купити
Deepcool CH170 PLUS Black (R-CH170-BKNGM0-G) R-CH170-BKNGM0-G
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) R-CH170-BKNGM0-G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Tempered Glass без БЖ (R-CH170-BKNGM0-G) Black R-CH170-BKNGM0-G
Telemart.ua (Київ)
← купити
Deepcool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БП CH170Plus(R-CH170-BKNGM0-G)безБП
COMFY.ua (Київ)
3 039 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 812 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G) CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Denika.ua (Харків)
2 659 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 743 грн.
← купити
Чорний корпус Deepcool CH170 PLUS без блоку живлення Mini-ITX/Micro-ATX 290x195x424.5 мм/476x263x361 мм R-CH170-BKNGM0-G
Comtrading.ua (Київ)
2 797 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 (R-CH170-BKNGM0-G) без БП R-CH170-BKNGM0-G
ШО (Київ)
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 PLUS Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Soho.com.ua (Київ)
2 639 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Timesport.com.ua (Львів)
3 364 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black with wondow (R-CH170-BKNGM0-G) R-CH170-BKNGM0-G
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 978 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS Black Без БЖ (R-CH170-BKNGM0-G) UA R-CH170-BKNGM0-G
Sota.store (Київ)
3 109 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS без БЖ Black (R-CH170-BKNGM0-G)
MAUDAU (Київ)
3 311 грн.
← купити
Deepcool Корпус для ПК Deepcool CH170 PLUS Black (R-CH170-BKNGM0-G)
MTA.ua (Київ)
← купити
Deepcool для ПК CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) Корпус для ПК CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 997 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ R-CH170-BKNGM0-G
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS без БЖ Black (R-CH170-BKNGM0-G) Без БП R-CH170-BKNGM0-G
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Timesport.com.ua (Львів)
2 806 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 893 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 Plus Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Zaua.store (Львів)
2 809 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS BK (R-CH170-BKNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
2 964 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ ( 20235 )
Rozetka.ua (Київ)
3 636 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 839 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 130 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 570 грн.
← купити
Корпус DeepCool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G) без БЖ ( 26326 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS без БЖ Black (R-CH170-BKNGM0-G) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
3 061 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS чорний без БР Mini-ITX/Micro-ATX 290195424,5мм/476х263х361мм (R-CH170-BKNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 666 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS Black без БЖ (R-CH170-BKNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 065 грн.
← купити
Корпус для ПК DeepCool CH170 Plus Mini-Tower без БЖ MicroATX/Mini-ITX Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 603 грн.
← купити
Корпус Deepcool CH170 PLUS, Black (R-CH170-BKNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 082 грн.
← купити
Корпус для ПК Deepcool CH170 Plus (R-CH170-BKNGM0-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 124 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool CH170 PLUS Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Deepcool CH170 PLUS Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Deepcool CH170 PLUS Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія