шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Digitus DA-70241 за ціною від 2201 грн.

Характеристики та опис Digitus DA-70241

яті: Зовнішній блок живлення; Слоти карт пам' USB-А (шт.): 7; Підключення до ПК: USB-A; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-A
7 шт.
Зовнішній блок живлення
Знімний USB кабель
Індикатор активності
Матеріал корпуса
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3400 грн.

від 2 201  до 3 675 грн.
Digitus DA-70241-1 — Хаб USB-A - 7хUSB-А, активний
Comtrade.ua (Київ)
2 267 грн.
← купити
Концентратор Digitus USB 3.0 Hub, 7 Port (DA-70241-1) DA-70241-1
E-server.com.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
USB-хаб 7-в-1 Digitus USB 3.0 (DA-70241-1) Black DA-70241-1
Vodafone.ua (Київ)
2 235 грн.
← купити
Мультипортовий адаптер Digitus Hub 7-port USB 3.0 SuperSpeed, Power Supply, Aluminum (DA-70241-1) Hub 7-port USB 3.0 SuperSp
Denika.ua (Харків)
2 201 грн.
← купити
Концентратор DIGITUS USB 3.0 Hub, 7 Port (DA-70241-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 430 грн.
← купити
Концентратор Digitus USB 3.0 Hub, 7 Port (DA-70241-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 188 грн.
← купити
Концентратор DIGITUS USB 3.0 Hub, 7 Port (DA-70241-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 465 грн.
← купити
Мультипортовий адаптер Digitus Hub 7-port USB 3.0 SuperSpeed, Power Supply, Aluminum (DA-70241-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 644 грн.
← купити
Концентратор Digitus USB 3.0 Hub, 7 Port (DA-70241-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 162 грн.
← купити
USB-Хаб Digitus USB 3.0 Hub, 7 Port (DA-70241-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 675 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DA-70241, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Digitus DA-70241. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Digitus DA-70241 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія