шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Digitus DA-70918 за ціною від 11948 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Digitus DA-70918

Розміри (мм): 225x25x85;яті: Зовнішній блок живлення; Слоти карт пам' LAN (RJ-45); mini-Jack (3.5 мм); DisplayPort: 2 шт.; HDMI: 3 шт.; Power Delivery: 100 Вт; Інтерфейс USB-C: 5Gbps; USB-C (шт.): 2; Інтерфейс USB-A: 10Gbps; USB-А (шт.): 4; Інтерфейс підключення: 10 Gbps (3.2 gen2); Підключення до ПК: USB-C
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
10 Gbps (3.2 gen2)
USB-A
4 шт.
10Gbps
USB-C
2 шт.
5Gbps
Power Delivery
100 Вт
HDMI
3 шт.
DisplayPort
2 шт.
mini-Jack (3.5 мм)
LAN (RJ-45)
Вимикач
загальний
Зовнішній блок живлення
Знімний USB кабель
Довжина кабелю
100 см
Матеріал корпуса
метал
Розміри
225x25x85 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 948  до 16 893 грн.
Док-станція для ноутбука Digitus USB-C 13-Port Docking Station (DA-70918) USB-C 13-Port Docking Station (DA-70918)
Denika.ua (Харків)
11 948 грн.
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C > 3xHDMI/2xDP/4xUSB-A/USB-C/RJ54/DC/Audio (DA-70918) UA DA-70918
Sota.store (Київ)
12 798 грн.
← купити
Док-станція для ноутбука Digitus USB-C 13-Port Docking Station (DA-70918)
Rozetka.ua (Київ)
14 338 грн.
← купити
Порт-реплікатор Digitus USB-C > 3xHDMI/2xDP/4xUSB-A/USB-C/RJ54/DC/Audio (DA-70918) DIGITUS DA-70918 907412
Rozetka.ua (Київ)
16 893 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DA-70918, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Digitus DA-70918. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Digitus DA-70918 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія