шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-16998 за ціною від 658 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-16998

Країна походження бренду: Польща; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; носик для зливу; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 1.8; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 18; Тип: ківш
Колір
Тип
ківш
Розмір
18 см
Об'єм
1.8 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
носик для зливу
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1000 грн.

від 658  до 999 грн.
Ківш Edenberg EB-16998 18 см 1.8 л сірий 5152153
Rozetka.ua (Київ)
805 грн.
← купити
Квадратний ківш Edenberg EB-16998 з гранітним покриттям та скляною кришкою, 1.8 л*18 см (EB-16998)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Ківш із кришкою Edenberg 1.8л квадратний з гранітним антипригарним покриттям (EB-16998)
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Ківш прямокутний Edenberg EB-16998 мармуровий 1,8 л
Rozetka.ua (Київ)
987 грн.
← купити
Ковшик 1.8 л Edenberg квадратний із гранітним антипригарним покриттям та кришкою 18 см (EB-16998)
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Ківшик квадратний Edenberg EB-16998 з кришкою 1,8 лх18 см із гранітним покриттям сірий
Rozetka.ua (Київ)
658 грн.
← купити
Квадратний ківш Edenberg EB-16998 з гранітним покриттям та скляною кришкою, 1,8 л (18 см), сірий, литий алюміній
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-16998, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-16998. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-16998 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія