шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3704 за ціною від 1011 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-3704

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 3.4; Макс. об'єм (л): 1.6; Мін. об' Макс. розмір (см): 22; Мін. розмір (см): 16
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
4 шт.
Комплектація
4 каструлі
4 кришки
Розмір
16 см
18 см
20 см
22 см
Об'єм
1.6 л
2.1 л
2.7 л
3.4 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

від 1 011  до 1 679 грн.
Набір каструль Edenberg EB-3704 8 предметів сріблястий
MAUDAU (Київ)
1 206 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-3704 8 предметів сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
1 334 грн.
← купити
Набір посуду каструль із нержавіючої сталі Edenberg EB-3704 8 предметів з індукційним дном
Rozetka.ua (Київ)
1 258 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3704 з індукційним дном турбо нержавіюча сталь 1,6/2,1/2,7/3,4 л 8 предметів (EB-3704)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Набір посуду кастрюль з нержавіючої сталі 8 Предметів Edenberg EB-3704 (1.6, 2.1л, 2.7л, 3.4л)
Rozetka.ua (Київ)
1 320 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-3704 8 предметів сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
1 420 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-3704 8 предметів сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
1 362 грн.
← купити
Набір посуду каструль із нержавіючої сталі Edenberg EB-3704 8 предметів з індукційним дном
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-3704 з нержавіючої сталі, 8 предметів
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Набір посуду каструль із нержавіючої сталі Edenberg EB-3704 8 предметів з індукційним дном
Rozetka.ua (Київ)
1 011 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3704, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3704. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3704 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія