шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco EQ17 Praise

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco EQ17 Praise за ціною від 690 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco EQ17 Praise

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 6; Шумозаглушення: ANC; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
ШумозаглушенняANC
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса400 мАгод
Час зарядки1 год
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (без шумозниження)7 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 690  до 1 099 грн.
Навушники Hoco Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 BT5.4, 40/400mAh, 7h
MAUDAU (Київ)
853 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Praise EQ17 true wireless ANC noise cancelling BT 5.4 headset Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, blue
MAUDAU (Київ)
779 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Praise EQ17 true wireless ANC noise cancelling BT 5.4 headset Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO Praise EQ17 true wireless ANC noise cancelling BT 5.4 headset White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, white
Rozetka.ua (Київ)
690 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h| Purple
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h| Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h| White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h|
Rozetka.ua (Київ)
856 грн.
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h| білі
Rozetka.ua (Київ)
748 грн.
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h| сині
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h| фіолетові
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO EQ17 TWS з активним шумоподавленням ANC, до 7 годин роботи Purple
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO EQ17 TWS з активним шумоподавленням ANC, до 7 годин роботи Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO EQ17 TWS з активним шумоподавленням ANC, до 7 годин роботи White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO EQ17 TWS з активним шумоподавленням ANC, до 7 годин роботи Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 |BT5.4, 40/400mAh, 7h| Колір Blue
Rozetka.ua (Київ)
943 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EQ17 Praise |TWS навушники, Bluetooth 5.4, 40/400mAh, USB Type-C, LED-індикатор заряду,
Rozetka.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EQ17 Praise + Подарунок захисний чохол UGREEN ударостійкий кейс для навушників | TWS нав
Rozetka.ua (Київ)
939 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco EQ17 Praise |Bluetooth 5.4, 40/400mAh, LED-індикатор, до 7 годин роботи, вбудований мікрофон, швид
Rozetka.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EQ17 Praise + Подарунок захисний чохол UGREEN ударостійкий кейс для навушників |TWS наву
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EQ17 Praise |TWS навушники, Bluetooth 5.4, 40/400mAh, USB Type-C, LED-індикатор заряду,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset EQ17 | BT5.4, 40/400mAh, 7h |
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco EQ17 (Bluetooth 5.4, активне шумозаглушення, зарядний кейс, 400 мАг, 7 годин роботи) - Фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
730 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco EQ17 (Bluetooth 5.4, активне шумозаглушення, зарядний кейс, 400 мАг, 7 годин роботи) - Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco EQ17 (Bluetooth 5.4, активне шумозаглушення, зарядний кейс, 400 мАг, 7 годин роботи) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco EQ17 (Bluetooth 5.4, активне шумозаглушення, зарядний кейс, 400 мАг, 7 годин роботи) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники з мікрофоном HOCO EQ17 Вакуумні TWS навушники з активним шумоподавленням ANC T5.4, 40/400mAh,
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Praise EQ17 true wireless ANC noise cancelling BT 5.4 headset Blue
Rozetka.ua (Київ)
954 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Praise EQ17 true wireless ANC noise cancelling BT 5.4 headset White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO Praise EQ17 true wireless ANC noise cancelling BT 5.4 headset Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, purple
Rozetka.ua (Київ)
752 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EQ17 Praise true wireless ANC noise cancelling BT headset, BT5.4, 40mAh, 400mAh, 7h, white
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco EQ17 Praise, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco EQ17 Praise. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco EQ17 Praise у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія