шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco EQ3 Smart

Ціни125Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco EQ3 Smart за ціною від 379 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Hoco EQ3 Smart

Захист від вологи: IPX5; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 7; AAC; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Підтримка кодеківAAC
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса320 мАгод
Час роботи (музика)7 год
Час роботи (з кейсом)28 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX5
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 379  до 1 026 грн.
Гарнітура TWS Hoco EQ3 White
Pocketstore.ua (Київ)
690 грн.
← купити
Hoco Бездротові навушники Hoco EQ3 Smart White
MTA.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco EQ3 Smart Purple
Soho.com.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Гарнітура HOCO EQ3 Smart White (6931474798565) 6931474798565
FOXTROT.UA (Київ)
528 грн.
← купити
Hoco EQ3 Milky White
AKS.ua (Київ)
390 грн.
← купити
HOCO EQ3 Smart true wireless BT headset Black (6931474798558) EQ3SmarttruewirelessBTheadsetBlack(6931474798558)
COMFY.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Навушники HOCO EQ3 Smart true wireless BT headset Black 6931474798558
Comtrading.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Навушники HOCO EQ3 Smart true wireless BT headset Black (6931474798558) 6931474798558
Dendi.ua (Мукачево)
589 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco EQ3 Smart True Wireless чорні 6931474798558
MAUDAU (Київ)
655 грн.
← купити
Навушники HOCO Smart true wireless BT headset EQ3 | BT5.3, 300mAh, 7h | 4756851
Rozetka.ua (Київ)
784 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco EQ3 Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco EQ3 Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco EQ3 Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія