шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Poco C75 128GB

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон Poco C75 128GB за ціною від 4899 грн.
Відео 2Фото 19

Характеристики та опис Poco C75 128GB

Вага (г): 204; Розміри (мм): 171.88x77.8x8.22; зарядний пристрій; Час роботи (PCMark) (год): 13.8; Ємність (мАгод): 5160; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.4; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.88 "
роздільна здатність екрану
1640x720
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип / залежно від регіону /
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5160 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
171.88x77.8x8.22 мм
Вага
204 г / 211 г у фіолетовому варіанті, 207 г у зеленому /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  5750 грн.

Xiaomi Poco C75 - Notebookcheck.net External Reviews
від 4 899  до 4 999 грн.
Xiaomi Poco C75 6/128GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C75 6/128GB Green
XStore.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C75 6/128GB Black
XStore.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Xiaomi Poco C75 6/128GB Gold
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Poco C75 6/128GB Green
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poco C75 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Poco C75 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Poco C75 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія