шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi MBB 1020 за ціною від 1898 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Profi MBB 1020

Комплектація: ; Складаний; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 7; Матеріал рами: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 20; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
20 кг
Матеріал рами
алюміній
Діаметр коліс
7 "
Колеса
гумові
Литі диски
Складаний
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 898  до 3 030 грн.
Біговел дитячий PROFI KIDS сірий 7 дюймів MBB 1020-2
Rozetka.ua (Київ)
2 059 грн.
← купити
Біговел дитячий PROFI KIDS бежевий 7 дюймів MBB 1020-1
Rozetka.ua (Київ)
2 016 грн.
← купити
Біговел дитячий голубой PROFI KIDS MBB 1020-2 , велобіг 4 колеса від 12 до 36 місяців
Rozetka.ua (Київ)
3 030 грн.
← купити
Біговел Profi Kids MBB 1020-1 бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел (велобіг) Profi Kids MBB 1020-1 (чотириколісний, колеса: 7"/EVA, рама: сталь, до 20 кг)
Rozetka.ua (Київ)
1 898 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi MBB 1020, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi MBB 1020. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi MBB 1020 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія