Колір | | Тип | набір посуду | Основних предметів | 5 шт. | Комплектація | 5 каструль 5 кришок | Розмір | 16 см 18 см 20 см 22 см 24 см | Об'єм | 2.1 л 2.9 л 3.9 л 5.1 л 6.5 л | Антипригарне покриття | немає | Функції та можливості | сумісність з індукцією миття в посудомийці отвір для пари багатошарове дно | Матеріал | сталь | Матеріал кришки | скло | Ручки | металеві | Країна походження бренду | Україна |
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
| від 2 099 до 3 832 грн.  | Набір каструль UNIQUE UN-5034 10 предметів (2,1 л, 2,9 л, 3,9 л, 5,1 л, 6,5 л, з кришками) Rozetka.ua (Київ) | 2 414 грн. ← купити |  | Набір каструль UNIQUE UN-5034 10 предметів (2,1 л, 2,9 л, 3,9 л, 5,1 л, 6,5 л) Rozetka.ua (Київ) | 2 999 грн. ← купити |  | Набір каструль з нержавіючої сталі з товстим 5-ти шаровим дном з скляними кришками 5 предметів Unique UN-5034 Сріблястий Rozetka.ua (Київ) | 3 832 грн. ← купити |  | Набір кухонного посуду UNIQUE UN-5034 із 10 предметів: нержавіючі каструлі (2.1л, 2.9л, 3.9л, 5.1л, 6.5л) зі скляними кришка Rozetka.ua (Київ) | 2 857 грн. ← купити |  | Набір каструль UNIQUE UN-5034 10 предметів (2,1 л, 2,9 л, 3,9 л, 5,1 л, 6,5 л, з кришками) Rozetka.ua (Київ) | 2 399 грн. ← купити |  | Набір посуду UNIQUE UN-5034 кастрюлі нержавіюча сталь скляна кришка / 10 предметів Rozetka.ua (Київ) | 2 807 грн. ← купити |  | Набір каструль UNIQUE UN-5034 (2,1 л, 2,9 л, 3,9 л, 5,1 л, 6,5 л, з кришками) Rozetka.ua (Київ) | 2 549 грн. ← купити |  | Набір каструль UNIQUE UN-5034 10ін. (2,1 л, 2,9 л, 3,9 л, 5,1 л, 6,5 л, з кришками) Rozetka.ua (Київ) | 2 773 грн. ← купити |  | Набір каструль UNIQUE UN-5034 10ін. (2,1 л, 2,9 л, 3,9 л, 5,1 л, 6,5 л, з кришками) Rozetka.ua (Київ) | 2 765 грн. ← купити |  | Набір каструль UNIQUE UN-5034 10 предметів (2,1 л, 2,9 л, 3,9 л, 5,1 л, 6,5 л, з кришками) Rozetka.ua (Київ) | 2 099 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (15) |
|