шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити каструля Unique UN-5074 за ціною від 949 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Unique UN-5074

Країна походження бренду: Україна; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 3.2; Макс. об'єм (л): 1.7; Мін. об' Макс. розмір (см): 22; Мін. розмір (см): 18; Кришки: 3 кришки
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
Розмір
18 см
20 см
22 см
Об'єм
1.7 л
2.5 л
3.2 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 949  до 1 664 грн.
Набір каструль із нержавіючої сталі UNIQUE UN-5074, 6 предметів (18, 20, 22 см)
Rozetka.ua (Київ)
1 386 грн.
← купити
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришками UNIQUE UN-5074, набір посуду для електричних плит
Rozetka.ua (Київ)
1 091 грн.
← купити
Набір каструль 3в1 UNIQUE UN-5074, 6 предметів
Rozetka.ua (Київ)
1 620 грн.
← купити
Набір кастрюль UNIQUE UN-5074 6ін (18,20,22 см)
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришками UNIQUE UN-5074 6 предметів
Rozetka.ua (Київ)
1 031 грн.
← купити
Набір каструль UNIQUE UN-5074 з нержавіючої сталі 6 предметів (18, 20, 22 см) зі скляними кришками для індукційних плит
Rozetka.ua (Київ)
1 264 грн.
← купити
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришками UNIQUE UN-5074, набір посуду для електричних плит
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Набір кастрюль з нержавіючої сталі з кришками UNIQUE UN-5074
Rozetka.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Каструлі Unique UN-5074, нержавіюча сталь, термостійкі стеклянні кришки, 6 предметів
Rozetka.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришками Unique UN-5074 6 предметів (НФ-00007950)
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Unique UN-5074, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Unique UN-5074. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Unique UN-5074 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія