шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електробритва VGR V-308 за ціною від 1199 грн.

Характеристики та опис VGR V-308

Порт зарядки на корпусі: USB-C; Час зарядки (год): 2; Час роботи (хв): 60; Джерело живлення: акумулятор; підставка для зарядки; плаваюча головка; Голівок / сіток (шт.): 3; гребінець змінної довжини; тример; Гоління: сухе; Тип: роторна
Колір
Тип
роторна
Гоління
сухе
Насадки
тример
гребінець змінної довжини / 0.6 – 20 мм /
Бритвених голівок / сіток
3 шт.
Функції та можливості
плаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
Комплектація
підставка для зарядки
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
60 хв
Час зарядки
2 год
Порт зарядки на корпусі
USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 199  до 1 689 грн.
Професійна електробритва VGR Shaver V-308 з двома ножовими блоками Шейвер акумуляторний
Rozetka.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Акумуляторний шейвер для гоління VGR V-308
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Електробритва шейвер чоловічий професійний VGR V-308 бритва 9000 ОБ. Gold
Rozetka.ua (Київ)
1 689 грн.
← купити
Електробритва шейвер чоловічий професійний VGR V-308 бритва 9000 ОБ. зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Професійна електробритва триммер для бороди 2 в 1 акумуляторна VGR V-308 Pro + Щіточка для чищення
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-308, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва VGR V-308. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва VGR V-308 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія