шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити варильна поверхня Weilor WHC 655 за ціною від 5610 грн.

Характеристики та опис Weilor WHC 655

Розміри для монтажу (мм): 555х480; Габарити (см): 59x52; Потужність підключення (кВт): 6.4; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; таймер; автовимкнення; Управління: слайдерне (роздільне керування конфорками); Робоча поверхня: склокераміка; Тип поверхні: електрична; Тип пристрою: варильна поверхня
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка
Кількість Hi-Light конфорок4
Контурна конфорка
Потужність конфорок1.2 кВт, 1.2 кВт, 1.8 кВт, 1/2.2 кВт
Діаметр конфорок16.5 см, 16.5 см, 20 см, 13.5/23 см
Управлінняслайдерне (роздільне керування конфорками)
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Загальні характеристики
Потужність підключення6.4 кВт
Рамканемає
Габарити (ШхГ)59x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)555х480 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 610  до 5 999 грн.
Варильна поверхня WEILOR WHC 655 BLACK 0500005
FOXTROT.UA (Київ)
5 699 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична WEILOR WHC 655 BLACK
ТЕХНОточка (Київ)
5 999 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Weilor WHC 655 BLACK Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Варильна поверхня склокерамічна weilor whc 655 black
Tviy-Dim.com (Київ)
5 610 грн.
← купити
Weilor WHC 655 BLACK WHC655BLACK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Поверхня склокерамічна WEILOR WHC 655 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
5 970 грн.
← купити
Поверхня склокерамічна WEILOR WHC 655 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Weilor WHC 655 BLACK, чорна склокерамічна компактна робоча поверхня на кухню, Hi-Light
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Weilor WHC 655, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня Weilor WHC 655. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня Weilor WHC 655 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія