шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити варильна поверхня Weilor WIS 433 за ціною від 6649 грн.

Характеристики та опис Weilor WIS 433

Розміри для монтажу (мм): 415x485; Габарити (см): 45x52; підтримання температури; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; режим паузи; таймер; автовимкнення; Управління: слайдерне (роздільне керування конфорками); Робоча поверхня: склокераміка (EuroKera); Тип поверхні: електрична; Тип пристрою: варильна поверхня
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка (EuroKera)
Кількість індукційних конфорок3
Потужність конфорок1.2 кВт, 1.3 кВт, 2.3 кВт
Діаметр конфорок16.5 см, 16 см, 21 см
Управлінняслайдерне (роздільне керування конфорками)
Рівнів потужності конфорок9
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
режим паузи
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Автоматичні програмипідтримання температури
Загальні характеристики
Рамканемає
Габарити (ШхГ)45x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)415x485 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 649  до 7 139 грн.
Варильна поверхня WEILOR WIS 433 BLACK 0510010
FOXTROT.UA (Київ)
6 649 грн.
← купити
Варильна поверхня індукційна WEILOR WIS 433 BLACK
ТЕХНОточка (Київ)
6 999 грн.
← купити
Варильна поверхня WEILOR WIS 433 BLACK
Denika.ua (Харків)
← купити
Weilor WIS 433 BLACK WIS433BLACK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня WEILOR WIS 433 BLACK 0510010
Comtrading.ua (Київ)
6 771 грн.
← купити
Поверхня індукційна WEILOR WIS 433 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
6 970 грн.
← купити
Поверхня індукційна WEILOR WIS 433 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
6 900 грн.
← купити
Варильна поверхня WEILOR WIS 433 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
7 139 грн.
← купити
Поверхня індукційна WEILOR WIS 433 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня індукційна WEILOR WIS 433 BLACK, чорна електрична склокерамічна компактна робоча поверхня на кухню на 3 ко
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Weilor WIS 433, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня Weilor WIS 433. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня Weilor WIS 433 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія