шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити варильна поверхня Weilor WIS 643 за ціною від 7480 грн.

Характеристики та опис Weilor WIS 643

Розміри для монтажу (мм): 555х480; Габарити (см): 59x52; Обмеження потужності; Потужність підключення (кВт): 7.2; підтримання температури; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; режим паузи; таймер; автовимкнення; Управління: слайдерне (роздільне керування конфорками); Робоча поверхня: склокераміка (EuroKera)
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка (EuroKera)
Кількість індукційних конфорок4
Потужність конфорок1.3 кВт, 1.5 кВт, 1.8 кВт, 1.9 кВт
Діаметр конфорок16 см, 16.5 см, 18 см, 20 см
Управлінняслайдерне (роздільне керування конфорками)
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
режим паузи
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Автоматичні програмипідтримання температури
Загальні характеристики
Потужність підключення7.2 кВт
Обмеження потужності
Рамканемає
Габарити (ШхГ)59x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)555х480 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 480  до 10 199 грн.
Варильна поверхня WEILOR WIS 643 BLACK 0510011
FOXTROT.UA (Київ)
7 599 грн.
← купити
Варильна поверхня індукційна WEILOR WIS 643 BLACK
ТЕХНОточка (Київ)
7 999 грн.
← купити
Варильна поверхня WEILOR WIS 643 BLACK
Denika.ua (Харків)
← купити
Варильна поверхня індукційна Weilor WIS 643 BLACK Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Індукційна варильна поверхня weilor wis 643 black
Tviy-Dim.com (Київ)
7 480 грн.
← купити
Weilor WIS 643 BLACK WIS643BLACK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Поверхня індукційна WEILOR WIS 643 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
7 970 грн.
← купити
Варильна поверхня WEILOR WIS 643 BLACK NanoProtec 0510013
FOXTROT.UA (Київ)
9 999 грн.
← купити
Варильна поверхня WEILOR WIS 643 BLACK NanoProtec
Denika.ua (Харків)
← купити
Поверхня індукційна WEILOR WIS 643 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
7 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Weilor WIS 643, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня Weilor WIS 643. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня Weilor WIS 643 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія