шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити варильна поверхня Weilor WHC 335 за ціною від 3585 грн.

Характеристики та опис Weilor WHC 335

Розміри для монтажу (мм): 260x490; Габарити (см): 28.8x52; Потужність підключення (кВт): 3.2; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; режим паузи; таймер; автовимкнення; Управління: слайдерне (роздільне керування конфорками); Робоча поверхня: склокераміка (EuroKera); Тип поверхні: електрична
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Оформленнядоміно
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка (EuroKera)
Кількість Hi-Light конфорок2
Контурна конфорка
Потужність конфорок1.2 кВт, 1/2 кВт
Діаметр конфорок16.5 см, 12/20 см
Управлінняслайдерне (роздільне керування конфорками)
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
режим паузи
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Загальні характеристики
Потужність підключення3.2 кВт
Рамканемає
Габарити (ШхГ)28.8x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)260x490 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 585  до 3 929 грн.
Варильна поверхня WEILOR WHC 335 BLACK 0560003
FOXTROT.UA (Київ)
3 609 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична WEILOR WHC 335 BLACK
ТЕХНОточка (Київ)
3 799 грн.
← купити
Варильна поверхня WEILOR WHC 335 BLACK 0560003
Comtrading.ua (Київ)
3 919 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Domino Weilor WHC 335 BLACK Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Електрична варильна поверхня Domino weilor whc 335 black
Tviy-Dim.com (Київ)
3 585 грн.
← купити
Weilor WHC 335 BLACK WHC335BLACK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Поверхня склокерамічна Domino WEILOR WHC 335 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
3 770 грн.
← купити
Поверхня склокерамічна Domino WEILOR WHC 335 BLACK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична варильна поверхня Domino weilor whc 335 black
Rozetka.ua (Київ)
3 929 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Domino Weilor WHC 335 BLACK, чорна склокерамічна компактна робоча поверхня на 2 конфорки Hi-Lig
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Weilor WHC 335, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня Weilor WHC 335. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня Weilor WHC 335 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія