шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus [2E-10845]

Конфігурації і ціни 243Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-10845) за ціною від 39694 грн.
Фото 3

Серия 2E Complex Gaming T3 Plus

Модифікації 2E Complex Gaming T3 Plus 28
Где купить? [2E-10845]
Характеристики [2E-10845]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
422x206x355 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40000 грн.    до  47000 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv42W in
від 44 000 грн.
Artline Gaming X43
X43v41Win
від 44 264 грн.
Artline Gaming X43
X43v42Win
від 43 250 грн.
X43WHITEv43W in
від 42 767 грн.
X43WHITEv41W in
від 44 966 грн.
Artline Gaming X45
X45v33Win
від 45 230 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v37Win
Artline Gaming X43
X43v43Win
від 42 284 грн.
X46v38Win
від 45 716 грн.
Artline Gaming X33
X33v22Win
від 44 762 грн.
Artline Gaming X43
X43v37Win
від 41 756 грн.
X43WHITEv44W in
2E Decimal i4
2E-11065
від 45 079 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv38W in
від 46 463 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10861
від 42 324 грн.
Artline Gaming X43
X43v44Win
від 41 051 грн.
Artline Gaming X43
X43v38Win
від 40 787 грн.
Artline Gaming X43
X43v40Win
2E Complex Gaming Runa
2E-8644
від 39 719 грн.
X43WHITEv73W in
X43WHITEv40W in
від 45 980 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8648
від 37 199 грн.
2E Complex Gaming Vi...
2E-9816
від 43 299 грн.
2E-9828
Artline Gaming X37
X37v41
від 42 763 грн.
2E-10983
від 43 139 грн.
Artline Gaming X64
X64v12
від 43 510 грн.
Qbox I216xx
I21641
від 43 638 грн.
Artline Gaming X61
X61v19
від 41 567 грн.
Qbox I216xx
I21632
від 42 864 грн.

від 39 694  до 49 617 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10845)
Цифра (Київ)
42 835 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10845)
Stls.store (Київ)
43 709 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-10845) 2E-10845
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, A520, T3PLUS, 500W, Win11 (2E-10845)
ACDC.com.ua (Київ)
43 769 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10845) 2E-10845
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming 2E-10845
Vodafone.ua (Київ)
42 559 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10845) 2E-10845
E-server.com.ua (Київ)
44 529 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, A520, T3PLUS, 500W, Win11 2E-10845
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-10845
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, A520, T3PLUS, 500W, Win11 (2E-10845) (1707582)
icom.net.ua (Київ)
39 694 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10845, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-10845). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-10845) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія