шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus [2E-11035]

Конфігурації і ціни 243Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11035) за ціною від 53849 грн.
Фото 3

Серия 2E Complex Gaming T3 Plus

Модифікації 2E Complex Gaming T3 Plus 28
Характеристики [2E-11035]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 7600
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
422x206x355 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v54
від 52 139 грн.
X37v55
від 54 119 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13048
від 52 448 грн.
2E-13053
від 49 384 грн.
2E Complex Gaming Vi...
2E-10152
від 56 999 грн.
X37v56
від 52 886 грн.
2E-13047
від 47 608 грн.
Artline Gaming X35
X35v45
від 50 155 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
Artline Gaming X49
X49v01
від 52 099 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
2E Decimal i4
2E-11221
від 53 749 грн.
X37v57
від 54 866 грн.
2E Complex Gaming
2E-9243
від 55 109 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 52 649 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11043
від 49 251 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 368 грн.
X37v54Win
від 57 332 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
2E-11001
від 52 439 грн.
2E Decimal i4
2E-11205
від 51 279 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
Artline Gaming X39
X39v78Win
Artline Gaming X48
X48v40Win
від 48 827 грн.
Qbox I216xx
I21650
від 50 677 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 166 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.

від 53 849  до 56 369 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F1TB, RX7600-8, B760, T3PLUS, 700W, FreeDos (2E-11035)
ACDC.com.ua (Київ)
53 849 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-11035
Citrus.ua (Київ)
56 369 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11035, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11035). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11035) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія