шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus [2E-11041]

Конфігурації і ціни 243Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11041) за ціною від 63839 грн.
Фото 3

Серия 2E Complex Gaming T3 Plus

Модифікації 2E Complex Gaming T3 Plus 28
Характеристики [2E-11041]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 7600
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
422x206x355 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13064
від 59 374 грн.
2E Decimal i4
2E-11261
від 67 139 грн.
2E-13058
від 57 598 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v61Win
від 65 252 грн.
2E Decimal i4
2E-11257
від 64 629 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11037
від 60 679 грн.
2E Decimal i4
2E-11265
від 59 479 грн.
2E-13060
від 64 480 грн.
2E-11045
від 55 556 грн.
Artline Gaming X35
X35v52Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming X35
X35v53Win
від 60 323 грн.
X37v57win
від 60 059 грн.
2E-13074
від 61 372 грн.
2E-13059
від 59 685 грн.
2E-13068
від 59 596 грн.
X37v60Win
від 63 272 грн.
2E Decimal i4
2E-11259
від 60 199 грн.
2E-13073
від 56 532 грн.
Artline Gaming X85
X85v61
від 65 735 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv61
від 65 999 грн.
2E Complex Gaming Vi...
2E-10159
від 63 579 грн.
Artline Gaming X39
X39v88
від 66 482 грн.
2E-13050
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv88
від 67 496 грн.
X37v58
від 67 715 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53WHITEv38
від 68 948 грн.
2E-13051
від 64 258 грн.
Artline Gaming D31
D31v01
від 60 179 грн.
X37v61
Artline Gaming X39
X39v87
від 65 030 грн.

від 63 839  до 65 799 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-13400F, 16Gb, F1TB, RX7600-8, B760, T3PLUS, 700W, Win11 (2E-11041)
ACDC.com.ua (Київ)
63 839 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-11041
Citrus.ua (Київ)
65 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11041, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11041). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11041) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія