шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11331]

Конфігурації і ціни 377Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11331) за ціною від 26684 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11331]
Характеристики [2E-11331]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  32000 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8049
від 25 947 грн.
Artline Business B27
B27v65Win
від 27 268 грн.
Artline Business B27
B27v58Win
від 26 699 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6806
від 28 284 грн.
Artline Business B27
B27v48Win
від 25 959 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6816
від 27 205 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8052
від 27 393 грн.
Artline Business B27
B27v49Win
від 29 172 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0102
від 26 731 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11333
від 27 528 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8055
від 28 360 грн.
2E-11334
від 27 572 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6826
від 28 315 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5762
від 28 944 грн.
Artline Business B27
B27v61Win
від 29 817 грн.
Artline Business B29
B29v58Win
від 29 899 грн.
Artline Business B27
B27v66Win
від 31 899 грн.
2E-11342
від 29 171 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8048
від 26 873 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 29 351 грн.
Artline Business B27
B27v36Win
від 24 729 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8054
від 27 339 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8051
від 26 952 грн.
Artline Business B18
B18v14Win
від 28 424 грн.
Artline Business B27
B27v37Win
від 27 675 грн.
Artline Business B27
B27v69
від 30 404 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8378
від 29 487 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8098
від 27 433 грн.
Artline Business B27
B27v75
від 30 887 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0073
від 24 420 грн.

від 26 684  до 33 355 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11331)
Цифра (Київ)
28 625 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11331)
Stls.store (Київ)
29 209 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11331) 2E-11331
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11331) 2E-11331
Vodafone.ua (Київ)
29 159 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11331) 2E-11331
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P 2E-11331
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11331
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11331) (1711614) 2E-11331
icom.net.ua (Київ)
26 684 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11331) 2E-11331
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-11331)
MTA.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11331, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11331). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11331) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія