шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12590]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12590) за ціною від 53602 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12590]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9546
від 54 009 грн.
Wolverine D9549
від 55 576 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8790
від 52 712 грн.
Wolverine D9558
від 56 572 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9492
від 51 421 грн.
Wolverine D9561
від 58 139 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9486
від 50 907 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8766
від 49 242 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8745
від 54 267 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12658
від 51 560 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9489
від 53 031 грн.
2E-12660
від 50 316 грн.
Wolverine D9552
від 57 493 грн.
Wolverine D9564
від 57 830 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9528
від 51 529 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9585
від 50 409 грн.
Wolverine D9557
від 54 715 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v65Win
від 58 343 грн.
Wolverine D9502
від 54 301 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8765
від 54 825 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8768
від 54 834 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9591
від 53 893 грн.
Wolverine D9548
від 53 719 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8789
від 55 995 грн.
Wolverine D9509
від 56 036 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv65W in
від 59 312 грн.
Wolverine D9560
від 56 282 грн.
2E-12571
від 50 938 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9519
від 56 613 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9588
від 52 324 грн.

від 53 602  до 59 039 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W (2E-12590) 2E-12590
ШО (Київ)
59 039 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11PE (2E-12590) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
53 602 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-8400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, FreeDos 2E-12590
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12590
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12590) 2E-12590
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12590)
MTA.ua (Київ)
57 299 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2E-12590) 2e-12590
Kvshop.com.ua (Київ)
58 399 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11PE E-2E-12590
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12590, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12590). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12590) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія