шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12658]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12658) за ціною від 51560 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12658]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  60000 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12660
від 50 316 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8745
від 54 267 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9585
від 50 409 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8790
від 52 712 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9591
від 53 893 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9546
від 54 009 грн.
2E-12590
від 53 602 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9588
від 52 324 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9528
від 51 529 грн.
Wolverine D9549
від 55 576 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9492
від 51 421 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9579
від 51 329 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9486
від 50 907 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8766
від 49 242 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9576
від 49 761 грн.
Qbox I316xx
I31609
від 55 899 грн.
Qbox I315xx
I31587
Qbox I315xx
I31515
від 55 699 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9028
від 53 128 грн.
Artline Gaming X65
X65v54Win
від 56 363 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v64Win
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9532
від 53 255 грн.
Qbox I316xx
I31607
від 55 599 грн.
Qbox I316xx
I31600
від 56 299 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv64W in
від 57 110 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv30AN
від 53 599 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv102
від 56 099 грн.
X47WHITEv89W in
Artline Gaming X65
X65v58
Qbox I315xx
I31554
від 55 399 грн.

від 51 560  до 64 450 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, Win11PE 2E-12658
Comtrading.ua (Київ)
56 739 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, Win 2E-12658
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12658
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, Win11PE (2E-12658) 2E-12658
icom.net.ua (Київ)
51 560 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12658) 2E-12658
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12658)
MTA.ua (Київ)
55 099 грн.
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12658) 2e-12658
Kvshop.com.ua (Київ)
56 199 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, Win11PE E-2E-12658
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, Win11PE (2E-12658)
Rozetka.ua (Київ)
64 450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12658, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12658). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12658) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія