шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12822]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12822) за ціною від 21001 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Где купить? [2E-12822]
Характеристики [2E-12822]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19500 грн.    до  25000 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12783
від 21 312 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12809
від 22 422 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 22 769 грн.
2E Rational TMX04
2E-12825
від 22 733 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1828I
від 19 808 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1830I
від 21 597 грн.
2E Rational TMX04
2E-12823
від 22 244 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1826I
від 18 459 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31100
від 22 499 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31108
від 22 999 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31028
від 22 399 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31036
від 23 099 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31044
від 23 699 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31116
від 23 799 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0023
від 21 235 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31029
від 24 399 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31052
Qbox I311xx Mini Tower
I31101
від 24 599 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31031
від 24 699 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31103
від 24 799 грн.
Artline Business B24
B24v14
від 20 282 грн.
Artline Business B24
B24v10
від 20 018 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30502
від 22 799 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30504
Qbox I305xx Mini Tower
I30519
Qbox I304xx
I30445
від 22 599 грн.
Qbox I304xx
I30447
від 22 899 грн.
Artline Business B24
B24v11
від 23 231 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30517

від 21 001  до 26 251 грн.
Комп'ютер 2E Rational (2E-12822) 2E-12822
FOXTROT.UA (Київ)
22 899 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12822)
ACDC.com.ua (Київ)
23 089 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12822) 2E-12822
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12822
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12822
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12822
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12822) 2E-12822
icom.net.ua (Київ)
21 001 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12822)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 8/256 UMA A520 TMX04-500 W11 (2E-12822) 2e-12822
Kvshop.com.ua (Київ)
22 799 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12822
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12822, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12822). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12822) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія