шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12809]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12809) за ціною від 22422 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12809]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 22 769 грн.
2E Rational TMX04
2E-12825
від 22 733 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12786
від 23 088 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12783
від 21 312 грн.
2E Rational TMX04
2E-12822
від 21 001 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12812
від 24 154 грн.
2E Rational TMX03
2E-12799
від 24 319 грн.
Artline Business B24
B24v10Win
від 26 927 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
2E Rational TMX04
2E-12823
від 22 244 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1830I
від 21 597 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12810
від 23 665 грн.
2E Rational TMX03
2E-12797
від 24 159 грн.
2E Rational TMX04
2E-12824
від 23 976 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6802
від 24 541 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12785
від 24 331 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1824I
від 24 232 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1828I
від 19 808 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31029
від 24 399 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31052
Qbox I311xx Mini Tower
I31101
від 24 599 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31031
від 24 699 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0023
від 21 235 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31116
від 23 799 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31103
від 24 799 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6831
від 23 176 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31044
від 23 699 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31109
від 25 099 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31037
від 25 199 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31111
від 25 299 грн.

від 22 422  до 28 027 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12809)
ACDC.com.ua (Київ)
24 659 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12809) 2E-12809
Moyo.ua (Київ)
24 479 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12809
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12809
ШО (Київ)
← купити
ККомп’ютер персональний 2E Rational 2E-12809
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12809) 2E-12809
icom.net.ua (Київ)
22 422 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12809)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 8/256 UMA A520 V500W 500W W11 (2E-12809) 2e-12809
Kvshop.com.ua (Київ)
24 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12809
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12809)
Rozetka.ua (Київ)
28 027 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12809, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12809). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12809) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія